elenco Aziende - HOME PAGE -

GLAM B-FILLER
< DIKSON BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - DIKSON


GLAM B-FILLER
Leczenie wypełnienia struktury włosów
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 49739 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

GLAM B-FILLER
Leczenie wypełnienia struktury włosów

Czy wypełniania na kapilarnej naskórka na efekt plumping materialne. Zaprojektowane odżywiają i ciało się włókna, bardziej jałowa i kruche, jest idealny do wszystkich rodzajów włosów, który potrzebuje strukturalnych wzbogacając leczenia. Dulcemin ® LS8594, glikoproteiny pochodzących z nasion Prunus Amygdalus, jest głównym składnikiem aktywnym leczenia B-wypełniacz glam. Jego uwagi i uznane z klimatyzacja, odżywcze i działań naprawczych do powolnego uwalniania Dulcemin ® LS8594 są cennym sojusznikiem dla tego wypełniacza nowe i skuteczne leczenie. B-Glam wypełniacz pomaga w zapobieganiu rozdwojonych koncowek.

PLUMPING INTENSYWNY KONCENTRAT
Glam B-CONCENTRATED FILLER jest intensywne leczenie napełniania strukturę włosów. Przeznaczony do odżywiają i ciało włókna bardziej suchych, kruche i niska wytrzymałość na rozciąganie, jest wzbogacony o Dulcemin ® LS8594. Dla pełnego leczenia zaleca się średnią z trzech aplikacji. Glam B-FILLER koncentrat pomaga w zapobieganiu rozdwojonych koncowek.
sposób użycia: po oczyszczeniu z Glam włosów B-szampon PLUMPING wypełniaczy, kontynuować stosowanie Glam B-CONCENTRATED intensywne PLUMPING wypełniaczy. Przygotowania wstrząsnąć przed użyciem fiolki. Stosować na włosy umyte, nie czesane. Dla średniej długości włosów wlać do miski z Glam, przy pomocy specjalnych dawcy, Odmierzyć pipetą 5 ml koncentratu Glam B-wypełniacz (pół fialoide) i 30 ml ciepłej wody. Wymieszać z pędzlem, aż do uzyskania jednorodnej żel. Nie czesz włosy. Podziel włosy na cztery sekcje. Zastosowanie produktu sekcji do sekcji z pędzlem na każdym obszarze, począwszy od korzeni i nadal na długości wszystkie bity. Zakończeniu aplikacji, zbierz włosy w słuchawki i umieścić w ogniu przez 15-20 minut. Usunąć ten słuchawki na głowę i poczekaj, aż włosy fajne do płukania, eliminując tylko 80% produktu. Osuszyć dokładnie szczotki i suszarki do włosów. Dla uzyskania optymalnych rezultatów należy przekazać blokada, płytkę w temperaturze 200° pracuje z większą ostrożnością porady.
opakowanie: dostępne w ampułki 10 ml w polu 6 szt z Glam i aplikatorów z ampułki 10 ml w opakowaniach po 6 szt.

PLUMPING SZAMPON
Kremowy i delikatnego detergentu, idealny na suche włosy, kruche i wykorzystać. B-wypełniacz szampon jest wzbogacony o Dulcemin ® LS8594 nawilżający, zmiękczające i odżywcze. B-wypełniacz z Glam włosów szampon świadczeń w pierwszej fazie intensywnego leczenia, nawet więcej plumping kruche kupić ciała, jasność i districabilità. Dla PLUMPING wymiernych wyników do kontynuowania realizacji produktów oczyszczania Glam B-wypełniacz.
opakowanie: butelki 250 i 500 ml.

PLUMPING ODŻYWKA
B-wypełniacz Glam odżywka jest idealna do przechowywania wyniki Glam leczenia B-FILLER koncentrat. Należy używać po umyciu włosów szamponem, przynosi korzyści z klimatyzacja i odżywcze właściwości Dulcemin ® LS8594. Dzięki długotrwały efekt nawilżający włosy odzyskują swoje naturalne piękno, mocniejsze i zawsze miękkie. B-wypełniacz Glam odżywka zapobiega rozdwajaniu sie koncowek.
opakowanie: butelka 250 ml.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy