elenco Aziende - HOME PAGE -

DIKSON ARGABETA DO WŁOSÓW FARBOWANYCH
< DIKSON BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - DIKSON


DIKSON ARGABETA DO WŁOSÓW FARBOWANYCH
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 27489 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

DIKSON ARGABETA DO WŁOSÓW FARBOWANYCH

Wyborem naturalnych składników aktywnych i wyszukiwania na konkretne składniki są zamknięte w kolorze i traktowane włosy ARGABETA produktów się. Synergiczne połączenie między keratyny i kwas hialuronowy działa głęboko w strukturę włosa, ochrony i regeneracji te kolorowe i traktowane natomiast przedłuża świeżość i blask koloru refleksje. Silne ich specyficzne właściwości, czerwony Mak ekstraktu i Camellia oleje i arganowego wzmocnić włosy koloru i kosmetycznych dzialaniu, obsługiwane przez bogactwo i pełnię tekstury każdy przepis, który jest wynikiem eksperymentów i badań nadal, ukończyć obiecanych wyniki. Leczenie ARGABETA się do włosów farbowanych i traktowane składa się z:
SZAMPON ARGABETA SIĘ
Z keratyny, kwas hialuronowy, czerwony Mak ekstrakt, Kamelia oleju i oleju arganowego charakteryzuje bogata, kremowa konsystencja za bardzo skuteczne działanie na włosy. Mix keratyny i regeneruje włosy, kwas hialuronowy nawilża i chroni przed starzenia się, podczas gdy synergistyczne działanie ekstraktu czerwony MAK i oleje Argan i Camelia przedłuża piękno kolor i blask odruchów.
opakowania: butelki 500 ml i 250.
ARGABETA SIĘ MASKA
Z keratyny, kwas hialuronowy, ekstrakt z czerwonym makiem, Kamelia oleju i oleju arganowego. Dzięki jego towarzystwa, kremowej konsystencji jest idealnie nadaje się do stanu włosów farbowanych, zachowania jego blask i uczynić je miękkie i mocny. Mix keratyny i regeneruje włosy, kwas hialuronowy nawilża i chroni przed starzenia się, podczas gdy synergistyczne działanie ekstraktu czerwony MAK i oleje Argan i Camelia przedłuża piękno kolor i blask odruchów.
opakowania: 500 ml i 250 rury.
ARGABETA OLEJ DO
Czerwony Mak ekstrakt, Kamelia oleju, olej arganowy i filtr UV jest olej bogaty, gęste, Mięsisty tekstury, idealny dla włosów farbowanych i leczonych. Blask odbić długotrwałe, kolor pozostaje nienaruszona i efekt mieszkań wymieszać z czerwonym makiem, Camellia oleje i arganowego zapewnia ochrony i miękkość bez smaru.
opakowanie: spray 100 ml butelka nie gazu.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy