elenco Aziende - HOME PAGE -

PHYSIA ETERYCZNE
< DEMERAL BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - DEMERAL


PHYSIA ETERYCZNE
PHYSIA cnoty olejków eterycznych
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 84852 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
PHYSIA ETERYCZNE
PHYSIA cnoty olejków eterycznych

PHYSIAlinia powstała w 2004 roku z zamiarem promowania nowego sposobu pojmowania produkty do użytku profesjonalnego tricologico. Pasja iniezbędna pomoc zaawansowanej wiedzy naukowej, doprowadziły do tego, co dla wielu jest wciąż nieosiągalny : jakość produktów, które odnaleziono swoje korzenie w szacunku i świadomego korzystania z surowców, które zawsze daje nam natura. Jakość, która naciskała Demeral traktować wygląd PHYSIAjako hołd dla wysokiej klasy, którzy zasługują na sukienkę co najmniej tak samo cenne, ponieważ zawierająwykonane z materiałów nadających się do recyklingu i przyjazne dla środowiska.

bez alkoholu. NIE SLS. NO SLES
EtanolSodium Laureth Siarczan (SLES) i laurylosiarczan sodu (SLS) to substancje agresywne dla skóry, nie zmieniają one normalne fizjologiczne pH skóry podejmowaniapewnością czysteale suchypozbawiono ich naturalne mechanizmy obronne i bezradna wobec agresji czynników zewnętrznych. Inne skutki wynikające z tych substancji są : podrażnienie oczu i skóryopóźnione gojenie ranzanieczyszczenie naszego ciała i dla środowiska. Wszystkie produkty w tej PHYSIA liniiposzanowaniu samopoczucie naszego organizmu i środowiskaNie należy używać tych elementów, ale korzystać z naturalnych delikatnych detergentów pochodzenia. Dlaczego nie znaczy oczyścić więcej szkódDzięki zastosowaniu olejków eterycznych.

olejków eterycznych: Co oni
?Zasady są aromatycznenaturalne kompleksy cząsteczek syntetyzowanych przez elektrownie wykorzystujące energię słoneczną i prezent w postaci drobnych kropelek w liściachw płatkach kwiatóww skórek owocóww żywicyw drewnie. Bardzo silne substancje naturalnez wysokiej penetracji i efekty łatwo weryfikowalneolejki eteryczne zawierają w nich czynny, który jest na energię światła słonecznego i procesów odnowy. Trudności z przetwarzaniem iduża ilość materiału roślinnego wymagane (myślę, że aby dostać jedną kroplę olejku różanego potrzebny trzydzieści kwiaty)aby te cenne oleje roślinne, które złotoprzez wiekinatura nadal daje nam. Wykorzystując właściwości olejków eterycznychLinia PHYSIA koncentruje się na kilku konkretnych działań, które każdy z nich posiada: energetyzująceodtruwaprzeciwłupieżowynormalizowaniekojące. Używać w domu lub w placówce.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy