elenco Aziende - HOME PAGE -

KOMPLEKSOWY SYSTEM PHYSIA
< DEMERAL BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - DEMERAL


KOMPLEKSOWY SYSTEM PHYSIA
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 25263 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
KOMPLEKSOWY SYSTEM PHYSIA

Cenne olejki eteryczne tchnąć system leczenia skóry głowy z wysoką zawartością zawodowych. To nadaje się do walki i zwolnić wszystkich form przerzedzone w miejsce (ostra) , działając w fazie zapobiegawczych gdzie była skłonność do wypadania włosów: charakterystyczne mechanizm operacji i przepływ kontrolowane , działanie sprawia, że nadaje się do leczenia problemów utraty włosów trumny bez względu na płeć, z , dodatkowym, ku męski z nich.

Alfa rozwiązania
Funkcje: Powiat tossinica aktywacja mikrokrążenie rozładowanie ochrona i wzmocnienie ścian naczyń włosowatych. Przepływu efekt: balsam mających na celu poprawę handlu między pęcherzyka i okolicznych płynów pomaga usunięcie odpadów komórkowych i zwiększa odżywczy dostaw do pęcherzyków macierzy. Zawiera olejki eteryczne z detoksykujący (cytryny i eukaliptusa) w celu promowania odciążenie głowy stymulujące (Chili i cynamon) wsparcie odżywcze wymiany między komórek i tkanek jest kojący i ochronnych substancji do optymalizacji i usprawnienie zdolności statku. Bez konserwantów.
pakiet: 30 ml szklanej butelce. ù

SZAMPON INTERFAZY
Funkcje: Delikatne oczyszczenie (nie SLS lub SLES)-odżywia i sprawia, że łatwo się rozczesują jego oczyszczania włosów głowy. Delikatnej formule jest agresywnych środków powierzchniowo czynnych i szacunkiem fizjologiczne pH skóry głowy. Efekt odżywczy świadczone przez białka mleka sprawia, że łodygi miękkie i łatwo się rozczesują. Przy użyciu olejku mięty jest znany jego stymulowanie i skuteczne olejek z drzewa herbacianego jest idealny do mycia oczyszczania, które specyfikacji jest w przypadkach nadmierne wypadanie włosów.
opakowanie: 100 ml w butelce z dyszy aplikatora.

OMEGA ROZWIĄZANIE
Specyficzne dla: wzmocnienie swojej kapilarnej oczyszczania ścian i orzeźwiający-5-alfa reduktazy modulacji. Odpływ efekt: balsam tonizujący wpływ , po szampon reguluje krążenie i utrzymanie ono wydajne dzielnicy gotowy do wymogów żywieniowych, mieszków włosowych.
pakiet: 30 ml szklanej butelce.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy