elenco Aziende - HOME PAGE -

Nasiona lnu DIAMOND CARE
< ALFAPARF BACK

Zabiegi - Pielęgnacja włosów - ALFAPARF


NASIONA LNU DIAMOND CARE
SEMI DI LINO DIAMANTE CARE
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 87166 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Nasiona lnu DIAMOND CARE
SEMI DI LINO DIAMANTE CARE

efekt klejnot
Linia, która daje włosom nowy wymiar połysku, dzięki ekskluzywnym połączeniem niepowtarzalnego blasku Olej lniany i luksusowego blasku diamentów. Dedykowane do włosów bardziej elegancki, jasny, piękny ozdobiona
Rewolucyjny lekki efekt klejnot.

ILLUMINATING szampon
Mikrokrystaliczna nawilżający szampon oczyszcza włosy dzięki czemu jest miękka i łatwo się rozczesują. Jego pH zrównoważona formuła wzmacnia i lśniące włosy.

ILLUMINATING CONDITIONER
Mikrokrystaliczna krem odżywka idealna dać miękkość włosów i wzmocnić efekt połysku bez obciążania. Specjalna formuła przywraca właściwą podaż składników odżywczych do włosów czyniąc je łatwo oddzielić. Butelki 250 i 1000 ml.

ciekłych kryształów
Cenny płyn kosmetyczny do przeprowadzenia natychmiastowego światło na włosy miękkie, zarządzaniu włosy i przyjemne w dotyku. Szklane butelki z 16, 30 i 50 ml.

czyste kryształy DIAMOND
Surowicy mikrokrystaliczna ultralight efekt świetlny chwilowe, włosy bardzo miękkie i jedwabiste. Szklana butelka 30 ml.

ILLUMINATING olejku
Leczenie mikrokrystaliczna naprawami. Skuteczna formułanaprawy odbudowy włókien włosów od wewnątrz, zapewniając pokarm. Zamyka łuski dajewłosy miękkie i lśniące niezwykłe, ze od razu widocznych rezultatów. Fiolki 13 ml w pudełku 12 szt..

ILLUMINATING SHINE balsam
Mikrokrystaliczna zabieg rewitalizujący. Innowacyjna formuła bez spłukiwania natychmiast detangles i dodaje ciało do włosów, elastyczność i połysk. Fiolki 13 ml w pudełku 12 szt..

ILLUMINATING MASKA
Mikrokrystaliczna odżywcze maski do włosów farbowanych, naprawy uszkodzonych części włosa poprzez dostarczanie wilgoci i elastyczność włókien, zamknięcie łuski i czyni włosy wyjątkowo błyskotliwy. Słoiki 200 i 500 ml.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy