elenco Aziende - HOME PAGE -

LISAP MODA
< LISAP BACK

Włosy żel i wykończenie - LISAP


LISAP MODA
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 35280 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

LISAP MODA

Dzięki LSC (kompleks krzemu lipoamino) kompleks oparty na mix między lipoaminoacidi i rozpuszczalnych w wodzie silikonowe i jedwab-AS , pochodzi od włókna jedwabiu, produkty LISAP moda wykonać dwie ważne funkcje: lipoaminoacidica naprawia uszkodzenia włosów , a część silikonu chroni struktury. LSC zachowuje integralność kapilarnej keratyna gorąco styl (szczotka/suszarka do włosów) i jedwabiu-AS z powodu dużej ilości składowych aminokwasów tworzy niewidzialny film ochronny, który sprawia, że włosy miękkie i puszyste , naprawy, od wewnątrz. LISAP moda: poprawki chroni i modele z jednym gestem.

ŚRODEK ZAGĘSZCZAJĄCY
Płyn. Specjalne zgrubienia sierści jest kruche i niewykonalna , staje się cienkie i kruche włosy na grube i mocne włosy już od pierwszej aplikacji.
opakowania: flakon 125 ml.

VOLUMISER
Płyn. Daje maksymalną wielkość wygląd zdrowe i lśniące. Energetyzujący do włosów słabych , li wzmacnia, dzięki czemu elastyczne i istotne.
opakowanie: butelka 200 ml.

JEDWABISTY
Krople. Regeneruje i chroni naskórek oraz rekonstrukcja to , zapobiega rozdwajaniu z odrobiną miękkie i jedwabiste, eliminuje elektryzowaniu się włosów.
rozmiar pakietu: 50 ml butelka.

LOKÓWKI
Spray. Lokówki vitaminic , utworzyć wolumin określa ruch. Zapewnia elastyczne przytrzymaj przez długi czas i połysk bez obciążania.
opakowanie: butelka 250 ml.

POLERSKA
Spray. Pozostawia włosy miękkie i lekkie na efekt końcowy ekstremalnych blask , kolor chroni przed promieniami UV.
opakowanie: butelki 250 ml.

PROSTOWANIE
Krem. Gładkie kręcone i falowane włosy , zapewnia nawilżenie, dona wielki blask i chroni podczas suszenia suszarką do włosów i płyta.
opakowanie: butelka 200 ml.

•DUŻY LOKÓWKĘ
Krem żel. Reaktywuje loki i falowania dając kontroli bez obciążania. Określa kształt , chroni przed wilgocią i przywraca połysk.
opakowanie: butelek 200 ml.

POUCZAJĄCE
Budyń. Nawilża włosy traktowane i barwione , kontroli elektryzowaniu się włosów, poprawia kolor poprzez zwiększenie jasności.
opakowanie: słoik 75 ml.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy