elenco Aziende - HOME PAGE -

FOR WIZARDS
< DAVINES BACK

Włosy żel i wykończenie - DAVINES


FOR WIZARDS
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 81159 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

FOR WIZARDS

stylistyka i wykończenie
Davines oferuje szereg wyjątkowych i wyrafinowanych produktów, które pozwalają grać kreatywnie rozwijać się w autentyczny i oryginalny wyraz stylu. Materiały i nietypowe zmiany artyści, znane jako prawdziwych narzędzi artysty, idealne do pracowni rzeźbiarskiej włosy. Sukces linii do stylizacji i wykończenia z wysokiej jakości produktów, różniących się czynników majątku i różnych efektów, jak określono w odpowiednich ilościach, jestprzedmiotem rosnącego zainteresowania ze strony użytkowników końcowych,bohaterem procesu twórczego strona fryzjer w wykorzystaniu kreatorów do dostrojeniu.

N. 11 Klej do WIZARD
Klej uniwersalny, bardzo szybkiego ustawienia, idealne do tworzenia ekstremalnych architekturę z włosami. Włóknista struktura, połączenie najnowszej generacji żywic i roślinnych surowców uzyskanych z pszenicy durum, dzięki biotechnologii, zapewnia elastyczną stylizację.

N. PROSZEK DO 12 CEMENT KREATOR
Proszek Karburyzatorrozpuszczalny niewyczuwalny proszek, który po zmieszaniu z produktami do stylizacji w wosku, kremu, żelu lub mus, pozwala zwiększyć moc mocującą produktu. Składa się wyłącznie oraz żywic szlachetnych, konfigurowalny stylizacji do jednego poziomu.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy