elenco Aziende - HOME PAGE -

COLOR.ID
< WELLA PROFESSIONALS BACK

Specjalne produkty do włosów - WELLA PROFESSIONALS


COLOR.ID
w celu rozdzielenia różnych odcieniach barwy
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 71795 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
COLOR.ID
w celu rozdzielenia różnych odcieniach barwy

COLOR.ID to rewolucyjny produkt, którydodaje się tylko do kolorów i Koleston Perfect jasny kolor, działa jako elastyczne bariery, oddzielania i ochrony różnych odcieni kolorów stosowanych do fryzjera do wyniku przed skutkami niezwykle wielobarwne naturalny i jasny. Niewielka ilość COLOR.ID z InvisiDivider Techniki dodano do barwy i Koleston kolor światła Wella tworzy tablicę, jedyne w swoim rodzaju, który działa jako elastyczne bariery, oddzielanie i trzymania różnych części koloru włosów i uniknąć zmian ton z powodu plam i smug koloru nakładki.

Sposób użycia : do użytku tylko z Koleston Perfect, Perfect jasny kolor lub Welloxon w proporcji Welloxon idealny kolor + + dodatek COLOR.ID :
• 10:10:01 odcień podstawowy dla Koleston Perfect i rozjaśnić kolor ;
• 10:20:02 Specjalne odcienie Koleston Perfect Blonde.
Zastosuj kolor na suche włosy z łopatką i kształtować je ręcznie w jakikolwiek sposób, kształt lub kierunku, aby osiągnąć efekt wielotonowy kolor zaprojektowany w niepowtarzalny sposób, bez używania folii lub innych separatorów. COLOR.ID mogą być stosowane do zanikania kolor harmonijnie obok siebie, w tym przypadku zastosować go jedynie w obszarze korzeni, a następnie zastosować inny kolor o średniej długości, zapewniając, że nie ma miejsca pomiędzy dwoma kolorami i / kolory lub zastosować obok siebie, wychodząc z jednego koloru na nici / sekcji, a następnie innym kolorze na zamek / ścisłej sekcji. Kształt i układ pasm / sekcje do woli na czas rozwoju. Czas rozwoju w instrukcji obsługi, jak zwykle lub dla Koleston Perfect jasny kolor, z lub bez ciepła.
okno :. 95 ml fiolka

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy