elenco Aziende - HOME PAGE -

ŁATWE 3 ABSOLUTNE
< LISAP BACK

Farby do włosów - LISAP


ŁATWE 3 ABSOLUTNE
Senza amoniaku, PPD, Rezorcyna
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Produkt widziałem Visits: 101032 razy

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

ŁATWE 3 ABSOLUTNE
Senza amoniaku, PPD, Rezorcyna

Kolor bardzo delikatny i serwis przeznaczony dla tych, którzy mają problemy skóry wrażliwej. ŁATWE ABSOLUTNĄ sukces jest wynikiem jego MIKROEMULSJĘ wieku kompleks , kompleksu uniemożliwiać starzenie struktura włosa: mikroemulsję spowalnia prędkość początkowa w mieszaninie utleniania (kremu koloryzującego + Developer), zwiększa intensywność koloru i promuje wydanie szybciej trwałych barwników w korze kapilarnej.
Dziś kompleksu MIKROEMULSJĘ został wzbogacony o A3 PIGMENTY , kolory pigmentów, które jest zakotwiczona w capello na ostatni już przy zachowaniu niezmienionej kolor, szampon po szampon. Wzbogacony o olej ARGANOWY & KERATYNY , nawet po kolor, pozostawia włosy miękkie i jedwabiste. BEZKONKURENCYJNE pokrycie łatwe do zastosowania bez pośrednich miesza z innych niuansów gwarancji 100% pokrycie białych włosów bez dodawania naturalną podstawę długotrwały kolor jest świetny tylko zrobił.

• Bezpieczne i łagodny dla skóry;
• Wysokie materiał siewny;
• Niesamowity blask;
• Czas trwania kolor.

odcieniach: dostępne w 55 kolorów + RED PASSION 4: , RUBY CORAL, MAHOŃ miedzi zawierające nowe innowacyjne farby pigmenty, które zapewniają , czerwony, również jędrność i kolor głębokość wynik godny pozazdroszczenia jest intrygująca i sposób wieloaspektowy. Wszechstronny i reżyserii , ale młody arystokrata i kompletne. Zakres SUPERLIFT i TONALIZZANTI oferuje niezwykły wynik i najwyższej piękności. Bardziej neutralne ultrachiara wydajność i kontrastujące żółte barwy podczas awarii melaniny. Bezpieczeństwa i spokoju proste formy użytkowej absolutną 3 umożliwia wspaniałe rezultaty po drugiej stronie granicy 5 tonów wybielanie.
Bezwzględne 3 linii jest wzbogacony o kawę i MACADAMIA bezwzględne bezwzględne do zaoferowania specjalistów, intensywność i głębokość przemyśleń w mokka.

sposób użycia: wymieszać w stosunku 1: 1 , tylko 5 autora EASY 10 , 20 , 30 i 40 tomów. Pozostawić na 30 minut i spłukać. Dalsze utrzymanie i gwarancji stałej ochrony używać LISAP ABSOLUTNĄ ochronny SPRAY kolorowe włosy.

opakowanie: 60 ml probówce.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy