elenco Aziende - HOME PAGE -

CROMAKEY - OIL
< EMSIBETH BACK

Farby do włosów - EMSIBETH


CROMAKEY - OIL
barwienia oleju w high-tech, amoniak -free


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
CROMAKEY - OIL
barwienia oleju w high-tech, amoniak -free

ROMAKEY - OIL jestnowy system barwienia oleju w high-tech wolną od amoniaku i łatwy w użyciu, że obejmuje i rozjaśnia do 4 kolorach, z niezwykłą delikatnością. Jest to system o wysokiej intensywności koloru bez amoniaku przyjemnym zapachu, bez dymu. Zapewnia 30 % więcej trwały kolor dzięki oleju, który przenika w głąb włókna włosa. Preparat na bazie oleju w leczeniu alkoholu kwas oleinowy, kwas oleinowy i polimery kationowe sprawia, że ​​włosy bardzo lśniące i błyszczące. Rozjaśnia i może również być używana jako sygnał tonu o -. Pokrywa siwe włosy w 100% bezpośrednio i nie poplamić skórę.

Jest łatwy w obsłudze i daje przyjemne uczucie dobrego samopoczucia w trakcie stosowania. W związku z Cromakey Olej utworzonego Cromakey Olej białka surowicy, a nie do płukania z kationowym keratyny nowej generacji na bazie białka, 100 % przyswajalne przez włosy, nawilża i pielęgnuje włosy sprzyjające absorpcji kolor.

Shades , dostępna w 60 kolorach w zakresie :. naturalne, intensywne, naturalne popiół, popiół Złoto, popiół, miedź, mahoń, intensywny czerwony, drewna, i obojętnych (NN)

Sposób użycia: w misce niemetalicznych lub mieszanki shaker do 75 ml Cromakey -Oil 75 ml Cromakey - Z Activator na podstawie stosunku 1:1. Dla serii: wymieszać 75 ml CROMAKEY oleju z 115 ml Cromakey - Z Activator na podstawie stosunku 1:1,5.

okno :. , butelka 75 ml w pudełku 3 szt.


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy