elenco Aziende - HOME PAGE -

COLOR.IT - KREM KOLORYZUJĄCY
< ALDO FORTE BACK

Farby do włosów - ALDO FORTE


COLOR.IT - KREM KOLORYZUJĄCY
ekstrakt roślinny z oleju z oliwek , bez amoniaku i bez parafenilendiammina


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
COLOR.IT - KREM KOLORYZUJĄCY
ekstrakt roślinny z oleju z oliwek , bez amoniaku i bez parafenilendiammina

Niektóre substancje chemiczne, takie jak amoniak i parafenilendiammina, używane do produkcji farb do włosów może powodować choroby skóry oraz choroby układu oddechowego.
COLOR.IT zastąpiła amoniak z Monoetanoloamina i parafenilendiammina z diaminotoluen siarczanu (cząsteczka nowej generacji), zmniejszając tym samym możliwość alergii i zgaga.
Gwarantuje najwyższy szacunek dla ochrony struktury włosa.
Wyłączne stosowanie składników aktywnych i pigmentów wysokiej jakości, zapewnia stałą barwę i długotrwałe, intensywne odcienie i błyskotliwe i pełne pokrycie siwych włosów. Połączenie CREAM Kolorystyka i emulsja utleniacza COLOR.IT w śmietanie, pozwala uzyskać mieszaninę i aksamitnie miękkie, łatwe do stosowania i rozpowszechniania, na szybkie i łatwe. Prowadzone badania mają na celu stworzenie produktów, które łączą w sobie funkcjonalność, poszanowanie naturalnej struktury włosa i doskonałych wyników, doprowadziły do sformułowania krem koloryzujący z olejkiem COLOR.IT roślin ekstrakt z oliwek. Jego zapach sprawia, że ​​jej światło używania przyjemne, zapewniając jednolity kolor, jasny i jedwabistą w odniesieniu do całkowitej włosy.
Shades , dostępny w 30 kolorach, w serii :
- NATURALNE : 1.nero, 3.castano ciemny 4.castano, 5.castano jasne, ciemne 6.biondo, 7.biondo, 8.biondo jasne, jasne 9.biondo ;
- MIEDŹ : Miedź 4.4.castano, 8.43.biondo jasny złoty miedziany, miedź 7.44.biondo intensywny, ciemny miedziany 6.4.biondo ;
- PURPLE : 4.22.castano irise intensywne, jasne 5.22.castano irise intensywne
- Czerwony : czerwony 4.62.castano iRise, 5.66.mogano ognisty, intensywny 5.55.castano jasny mahoń, czerwony mahoń 5.56.castano jasne, 7.66.biondo głęboki fiolet, jasny mahoń 8.52.biondo irise ;
- Złote i brązowe : 5.003.castano naturalne czekolada światło, światło złoty 5.3.castano, 6.003.biondo naturalny ciemny brąz, ciemny złoty 6.3.biondo, 7.003.biondo naturalnego tytoniu, 7.33.biondo intensywny naturalny złoty światło 8.003.biondo migdałów, 9.003.biondo jasne, miód naturalny, złoty 9.3.biondo jasne.
Sposób użycia : W pojemniku niemetalicznych, wymieszać i jedną część śmietany i połowę część emulsji utleniającej krem
.-Pierwszy wniosek : równomiernie rozprowadzić mieszaninę barwnika przygotowane długości i końce włosów, pozostawić na około 10 minut. Ponownie przygotować samą mieszankę barwiących i rozprowadzić równomiernie na korzenie również, z zastrzeżeniem dalszego czasie ekspozycji 30 minut.
- Retusz : rozprowadzić mieszankę równomiernie na przygotowanej wzrostu farbowania włosów, obserwując szybkość migawki 30 minut. Jeśli jest to konieczne, do tonowania długości i porady na kilka minut przed końcem czasu ekspozycji zwilżyć sprayem i zastosowaćkolor pozostał emulgujące wszystko.
Zawsze o połowę czas instalacji po trwałej lub przebarwienia.
Po czasie ekspozycji, delikatnie spłukać włosy ciepłą wodą, szampon i maskę kwaśnej.
Uwaga: krem koloryzujący COLOR.IT jest skalibrowany do odsetek 70% siwych włosów. Więcej niż 70 % za pomocą ciemniejszy odcień (np., aby uzyskać7 Użyj do 6).
Pakiet :. tubka 100 gr


Firmy

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy