elenco Aziende - HOME PAGE -

Табу боја - CLEAR
< SENSUS BACK

Тон на тон - Коса - SENSUS


Табу боја - CLEAR
крајна чувствителност
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Производ видено Visits: 43573 пати

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Табу боја - CLEAR
крајна чувствителност

меша со сите нијанси и, attenuates рефлекс за пастелни бои и, овозможувајќи прилагодување за да се измери боја. Упорноста на резултатот ќе биде и променлива во зависност од структурата на косата и тонови на боја применува. Табу БОЈА јасно и, користат поединечно и, дава сјај и експресивност и во природните и фарбана коса, кои се зрачи со сјај ефект.

Пакување: 150 ml шише .

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy