elenco Aziende - HOME PAGE -

СОВРШЕН руси
< FARMACA INTERNATIONAL BACK

Коса bleaches - FARMACA INTERNATIONAL


СОВРШЕН руси
белење прав сини компактен со пантенол - без амонијак


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
СОВРШЕН руси
белење прав сини компактен со пантенол - без амонијак

Систем за белење прав компактен и, без амонијак и со додавање на пантенол идеален за правење и, брзо и, било вид на белење или М. ches

начин D употреба: со помош на мерење чаша во пакет и, се 2 топки на прав СОВРШЕНО руса и се прелива во неметали сад. Додај, Постепено и, 2 топки оксидант Боја систем Oxiline, мешајќи и со не -метални шпатула или четка за апликацијата се додека смесата е крем и, хомогена. Препорачуваме употреба на Oxiline простори 10-20 за средни / strong discolorations, 30 тома за силна белење.

Пакување: , кутија со плик 500 гр стакло со миксер .

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy