elenco Aziende - HOME PAGE -

Боја на допир ПЛАСТИЧНА
< WELLA PROFESSIONALS BACK

Боја на косата за развој - WELLA PROFESSIONALS


Боја на допир ПЛАСТИЧНА
Боја на допир ПЛАСТИЧНА
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Производ видено Visits: 69823 пати

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
Боја на допир ПЛАСТИЧНА
Боја на допир ПЛАСТИЧНА

БОЈА Touch Plus
Дизајнирани да работат со своите крем боја, и боја во боја на допир Touch Plus, да обезбеди леснотија на користење и одлични перформанси. Збогатен со навлажнувачки агенси и сурфактанти, обезбедување на крајна чувствителност и ефективен развој на боја пигменти дури и при мали количини.
кутија: 1000 ml шише

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy