elenco Aziende - HOME PAGE -

СЕРИЈА Казабланка - МО. Алида
< PININ BACK

Ножици за коса - PININ


СЕРИЈА Казабланка - МО. Алида


offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Product of Excellence
СЕРИЈА Казабланка - МО. Алида

МО. Алида
Дизајнот на рачката прави исклучително удобна за време на сечењето, е модел за долго време се користи и ценети. За откривање на рамнотежа со кратки ножеви и се справи со повеќе издолжени. Ножиците е опремен со придушувач.
Достапни големини (во инчи). 5.0 - 5,5-6,0
Материјали челик 440C фалсификувани, термичка обработка на различни калење кои ги оптимизира односот помеѓу висока цврстина на сечење на работ со зголемена флексибилност на ножиците.
Microgrid ножот за сечење, брусење gridd 6000, конкавни брусење, жилет жица.

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy