elenco Aziende - HOME PAGE -

ЛОСИОН frizzy
< ALLWAVES BACK

Третмани - за нега на коса - ALLWAVES


ЛОСИОН FRIZZY
LOZIONE ANTICRESPO




   +39 0331 1706328
Download PDF

           Производ видено Visits: 98523 пати

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

ЛОСИОН frizzy
LOZIONE ANTICRESPO

моментален ефект на косата сува и девитализирани
Особено индициран за третман на сува коса, да помогне да се реши проблемот на frizzy коса во секунди. За мазнење ефект, правејќи дури и повеќето бунтовен косата да чешел и мека на допир.

првут ЛОСИОН
Тие се вистинско доживување да се грижи за коса. Благодарение на акцијата на активни состојки, да ви помогне да се врати на физиолошка состојба на косата, поттикнување на исчезнувањето на првутот.
кутија:. 10 ml вијала во кутија од 12 парчиња


Компаниите

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy