elenco Aziende - HOME PAGE -

Приспивна QUARTZ
< B.M.P. BACK

фризерски додатоци - B.M.P.


Приспивна QUARTZ
Приспивна QUARTZ
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Производ видено Visits: 67485 пати

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Приспивна QUARTZ
Приспивна QUARTZ

код 616
Приспивна QUARTZ овозможува стерилизација на микросфери кварц сите метални запчаници се користи од страна фризери и козметичари. Идеален за брзо и ефикасно стерилизација, зема 10 минути да стигнат до максимална температура од 230 степени, а во само 10 секунди може да се заврши стерилизација циклус.
Кружната форма на круната и големината на бојлерот, ќе ви овозможи да се стерилизираат повеќе во исто време. Опремени со отстранлив капак, приспивна песна QUARTZ доаѓа со торба на џамлии Кварц 300 гр. Препорачливо е да не се користи опрема за стерилизирање опрема кои претставуваат делови во пластика или дрво.

направени во Италија
Спецификации:
• Димензии:. Ø22xH14 см
• 230 V 50-60 Hz 135 W
• Боја:. белиот не

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy