elenco Aziende - HOME PAGE -

Или бран Перм ?
< SHOT BACK

Постојана коса - SHOT


Или бран Перм ?
Бран или Перм ?
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Производ видено Visits: 80500 пати

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

Или бран Перм ?
Бран или Перм ?

е практична и иновативен систем кој ви овозможува да изберете секоја услуга и модуларен виткање или трајна. А комбинацијата на калибрирани протекување и сладост да се создаде долготрајни и трајни набори класичен мек бранови и огради макси волумен и поддршка. Богатите формула пченица протеин, кератин, moisturizers и климатизери, го прави побезбедно, побрзо, повеќе модерна и покреативна.

Мој Перм - Постојана трици и кератин
Формулација технолошки напредна, променлива структура. Им овозможува на Инстант адаптација на соединение најпогодни за секој тип на коса.
кутија: 500 ml шише

Мој модулатор - течни модулатор
Омекнувач постојан богата пченица протеин, кератин, заштитни масла, moisturizers и климатизери.

Мој Fix - неутрализирање течни фиксатор
Специфични за доживотно учење.
кутија: 500 мл

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy