elenco Aziende - HOME PAGE -

Специјални производи за коса EMMEDICIOTTO

  16 volumizing ДОПИР

  е еден volumizing спреј наменета за сите видови на косата, со функција на проширување на телото и структурата на к ...
  3- напивка

  Таа работи на сите типови коса кои имаат структура оштетени, слаба и здодевна. Таа работи како внатре така и ...
  ЗАШТИТА СТРАСТ

  Emmediciotto Компанијата отсекогаш била внимателен кон потребите на секој поединец, воведе СТРАСТ заштита за доп ...
  Луксузни Argan

  сопственост козметичка линија : • Argan масло : врши важна заштитни мерки, навлажнувачки, успокоителен и негув ...
  мазнење млеко

  мазнење е спреј што создава ред и невидливи заштита на косата, што го прави светол и елиминирање на разлету ...
  Нега на тело ЛИНИЈА

  SWEET MAGNOLIA - бања пена Цветот на Магнолија, еден од најстарите дрвја во светот, содржи во неа комплекс од вита ...
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy