elenco Aziende - HOME PAGE -

COLORDESIGN CREAM FOR matu krāsošanas
< COLOR DESIGN BACK

Matu krāsas - COLOR DESIGN


COLORDESIGN CREAM FOR MATU KRāSOšANAS
COLORDESIGN CREMA COLORANTE PER CAPELLI
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Preces redzējis Visits: 109120 laiki

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

COLORDESIGN CREAM FOR matu krāsošanas
COLORDESIGN CREMA COLORANTE PER CAPELLI

produkti matu krāsošana Colordesign spēj apmierināt savas vajadzības un piedāvāt labāko profesionālo frizieru instrumenti, lai izpildītu vēlmes saviem klientiem. Krāsošana sistēma ir veidota ar kondicionēšanas sastāvdaļām un pārstrukturēšanu, lai radītu izcili krāsu un daudzpusīga, kas spēj nodrošināt pilnīgu pārklājumu sirmiem matiem, vienlaikus nodrošinot izcilu aizsardzību un mitrināšanu. Colordesign juta labvēlīgo ietekmi, keramīdiem un tika ieviests jomā matu krāsošana profesionālu friziera piedāvā inovatīvu produktu, pārstrukturēšanas un krāsošana, tajā pašā laikā.
žalūzijas :. pieejams 134 krāsu toņos pastāvīgu, bez amonjaka krāsu 46 toņos, 18 toņos tonēšana toņi un 6 kontrasta krāsu trīs vienā
izmantošanas veidu : Emulsion izvēle antioksidants krējums: 10 apjomi (3 %), lai iegūtu tumšāku toņa, krāsu balināti mati. 20 apjomi (6 %), lai tonis -on -toņu krāsu, segtu pelēks mati, gaišāku toni. 30 apjomi (9 %), balināšanai vidi (2 vai 3 signālus). 40 apjomi (12 %), lai zibens spēcīgas (3 vai 4 toņi). Lai atvieglotu vairāk nekā 4 toņus, jums ir nepieciešams, lai izmantotu nianses sērija superschiarente.
Pagatavošana: Ar nemetāla traukā un samaisa ar daļu krējuma, no vienas puses, un pusi (1:1,5) par oksidējot emulsijas krēmu, pēc jūsu izvēles. Ja jūs izmantojat kādu no sērijas superschiarente toņos, sajauciet vienu daļu krēmu uz divām daļām un pusi (1:2.5) par oksidējot emulsijas krēmu 40 sējumos.
PIETEIKUMS : pārsmērē vienmērīgi uz sagatavoto krāsu nemazgājies matiem, atstājiet uz aptuveni 30 minūtēm. Pēc iedarbības laika, maigi skalot matus ar remdenu ūdeni un tad pēcšampūns krāsu (pH 4,5).
pakete : 100 ml tube .


uzņēmumi

BRAND
PRODUCTS
&
ACCESSORIES
for HAIRSTYLISTS
itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection
 
privacy policy