INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


FINISH LINE GEL و
FINISH LINE GEL و - EMMEDICIOTTO - ژل و پایان مو

Rate this product:


1 click

FINISH LINE GEL و
EMMEDICIOTTO - ژل و پایان مو


LINEA GEL ​​و FINISH

تعداد 10 MEDIUM - نگه موس
موس
موس تهویه چفت و بست متوسط، نرم و جمع و جور برای تنگ الاستیک و با دوام. این اجازه می دهد تا شما را به دستیابی به نتایج بسیار عالی با هر نوع مدل موهای. این ساختار مو محافظت از عناصر. برای انواع مو. گلابی محصولات مراقبت از پوست بزرگ - خربزه. بطری 250 میلی لیتر.

تعداد 12 انبوه HAIR GEL
ژل را به قدرت و رفع خستگی به موهای خود را بدون لیز کننده. ایده آل برای موهای نازک و درمان می شود. این شامل عناصر دریایی. جار از 50 میلی لیتر.

تعداد 17 FORM NATURAL
پشتیبانی کامل که مرطوب و براق می دهد به مجعد مو و طبیعی ، از بین بردن فر زدن بدون وزن آن را. نارنجی عصاره و پروتئین برنج در طول روز آنها را محافظت می کند. 150 لوله میلی لیتر.

تعداد SHINE قطره 04
براق دادن انعطاف پذیری به مو کسل کننده و آب از دست داده ، کمک به آنها برای پس گرفتنسالم و روشن است. قطره از سیلیکون است که تعمیر به پایان می رسد تقسیم می شود. بطری شیشه ای 50 میلی لیتر.

تعداد 03 SHINE BRIGHT SPRAY اطلاعات
همکاری کاملی از عناصر پرداخت منتشر شد این است که به موهایبراق و بدون وزن آن را. بطری شیشه ای 100 میلی لیتر.

تعداد 05 SHINE مدلسازی BRIGHT
شکل دادن پماد ، پرداخت برای هر نوع مو. با توجه به تعریف یک ظاهر طراحی شده بدون وزن آن را. این برگ مانده. جار از 50 میلی لیتر.

تعداد 06 مدلسازی HOLD
کرم مدل سازی رسانه مناسب برای آب بندی تمامی مدل مو مد جاری است. مالی و حمایت از بدن به مو بدون وزن آن پایین ، آنها را با حجاب حفاظت روشن است. این برگ مانده. جار از 50 میلی لیتر.

تعداد 02 صاف MILK
این یک اسپری است که ایجاد یک خوب صاف و حفاظت نامرئی به مو از بین بردن فر زدن است. شیر برنج مبتنی بر نفت و بامبو مرطوب مو به نرمی و روشنایی. 125 بطری میلی لیتر.

تعداد NO شستشو مطبوع 11
مدل سازی تهویه بدون شستشو ، باعث می شود مو نرم و آبدار و حمایت از یک ظاهر طراحی شده کمک می کند. مشتق شده از ابریشم و عصاره خشخاش قرمز بازی یک بازسازی. عطر و بوی زردآلو ظریف. 150 لوله میلی لیتر.

تعداد 16 VOLUMIZING TOUCH
Volumizing اسپری برای انواع مو ، آن را به تقویت بدن و ساختار مو کمک می کند. فرمول پروتئین گندم و ترکیبی از قدرت مرطوب کننده و fixatives غنی شده است. 125 بطری میلی لیتر.

تعداد 10 EXTRA-HOLD موس
تهویه موس برای چفت و بست های اضافی ، نرم و جمع و جور برای نگه اضافی و دراز مدت. نتایج عالی در هر نوع از مدل موهای. پانتنول ساختار مو را از عناصر محافظت می کند. بطری 250 میلی لیتر.

تعداد MATT EXTRA 21
جدید برای جدا کردن و مجسمه سازی خمیر، کمک می کند که برای ایجاد یک نگاه مدرن و فوق العاده : بافت ، حرکت و تعریف. جار از 50 میلی لیتر.

تعداد فرنشس برای مو 18
فرنشس برای مو قوی، طبیعی ، عملکرد بالا برای استفاده روزانه. تبخیر بلافاصله ، می روم مانده. مناسب برای انواع مو ، می توان با چند ضربه برس حذف شده است. این شامل CFC.Bombole 400 میلی لیتر است.

تعداد 18 HAIR SPRAY EXTRA STRONG
/>اسپری موی فوق العاده قوی، طبیعی ، عملکرد بالا برای استفاده روزانه. بدون وزن کردن مو، تضمین مهر و موم سازگار. تبخیر
بلافاصله، برگ مانده. مناسب برای انواع مو ، می توان با چند ضربه برس حذف شده است. بدون CFC ها. بطری های 400 میلی لیتر.

تعداد 18 LIQUID HAIR SPRAY - اکولوژیکی
/>اسپری مو است که به تثبیت تصمیم افزایش مدل موهای حجم. ایده آل برای آب بندی و به کنترل به مو. این برگ مانده می دهد و درخشندگی استثنایی. شامل کرمهای ضد آفتاب UVB. عصاره دانه آفتابگردان مو محافظت و تعمیرات از تجاوز از اشعه UV ورادیکالهای ضد رایگان. بطری 250 میلی لیتر.

تعداد 19 STRONG GUM
ژل لاستیک نگه قوی و روشنایی، شامل کرم های ضد آفتاب. مدل و افزایش حجم، در دیدار بیشتر خواستار از فرم های مورد نیاز و متعالی تر. خشک به سرعت ، نه چرب و برگ مانده. محصول هر دو جنس. لوله از 125 میلی لیتر.