INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


برای جادوگران
برای جادوگران - DAVINES - ژل و پایان مو

Rate this product:


0 click

برای جادوگران
DAVINES - ژل و پایان مو


در یک ظاهر طراحی شده و در پایان با اطلاعات
Davines ارائه می دهد طیف وسیعی از غیر معمول و تصفیه شده محصولات، که اجازه می دهد تا بازی خلاقانه رو به توسعه در بیان واقعی و اصلی از سبک. مواد و هنرمندان تغییر غیر معمول ، شناخته شده به عنوان ابزار هنرمند واقعی، ایده آل برای یک استودیو از مو مجسمه. موفقیت این خط برای یک ظاهر طراحی شده و در پایان با محصولات با کیفیت بالا افتراق توسط عوامل املاک و اثرات مختلف ، به عنوان مقادیر مربوطه ، موضوع از افزایش علاقه در بخشی از کاربران نهایی بوده است ، قهرمان داستان از فرایند خلاق طرف از آرایشگاه در استفاده از Wizard برای میزان سازی دقیق.

تعداد N. 11 چسب برای WIZARD
Superglue جهانی، فوق العاده سریع ، تنظیم ، ایده آل برای ایجاد معماری فوق العاده با مو. بافت لیفی، ترکیب آخرین نسل از رزین و مواد اولیه گیاهی به دست آمده از گندم دوروم از طریق بیوتکنولوژی ، یک ظاهر طراحی انعطاف پذیر را فراهم می کند.

تعداد N. 12 پودر سیمان WIZARD
پودر Carburizator پودر غیر محسوس محلول است که ، هنگامی که با محصولات یک ظاهر طراحی شده در کرم ، واکس ، ژل یا موس مخلوط شده ، اجازه می دهد تا شما را به افزایش قدرت ثابت از محصول می باشد. منحصرا از رزین های با ارزش تشکیل شده است و همچنین ، یک ظاهر طراحی شده قابل تنظیم به یک سطح.

Related

تعریف DAVINES - DAVINES
N. 13 MAT تشکیل زمین برای جادوگران - DAVINES
در داخل - DAVINES

X

privacy