INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


بیش از حد شتابزده - یک ظاهر طراحی شده و به پایان رساندن
بیش از حد شتابزده - یک ظاهر طراحی شده و به پایان رساندن - ALTER EGO ITALY - ژل و پایان مو

Rate this product:


0 click

بیش از حد شتابزده - یک ظاهر طراحی شده و به پایان رساندن
ALTER EGO ITALY - ژل و پایان مو


شتابزده TOO - یک ظاهر طراحی شده و به پایان رساندن

تعداد بیش از حد شتابزده
GLOSS و
برای اطلاعات

بر اساس Phytosleek ® پلیمرهای زیستی و کنف. سه ظرفیتی ضد فر زدن ، صاف کردن و تنظیم Phytosleek ® است با توجه به همکاری از پلیمرهای هوشمند و پروتئین های کاتیونی از سویا ، که دارای اثر مقوی و فیلمبرداری در اطراف الیاف مو. ضد جعد و شکن گیسو نیز در شرایط رطوبت بالا موثر است. Phytosleek ® به ارمغان می آورد نشاط، صاف کردن و همچنین مقررات مربوط به امکانات سخت تر. کنف (شاهدانه روغن دانه دانه) به عنوان یکی از مهمترین و روغن های تغذیه ای و منبع کاملی از پروتئین است. این برگه حاوی 20 اسید آمینه از جمله 9 اسید آمینه ضروری است. غنی از ویتامین های A، B1 ، B2، B3 ، B6، C ، D، و E ، حاوی درصد بالایی از اسیدهای چرب ضروری ، غنی از امگا 6 و امگا 3. مرطوب کننده و تهویه خواص آن را مو الاستیک تر و آسان تر به شانه. هر GLOSS خط تولید و چراغ های براق، محافظت می کند و کامل سبک ، کمک به حفظ احساس طبیعی از مو. متعلق به GLOSS دامنه و SLEEK :
• ESSENCE به روشن و خاموش
اسپری پرداخت و نرم شدن ، نور فوق العاده ، غیر چرب، ترک موهای براق ، نرم و معطر. این فیلم ساز از رطوبت و مه دود محافظت می کند. اسپری را از فاصله ای حدود 30 سانتی متر در پایان از یک ظاهر طراحی شده و بعد از لاک الکل.
در در جعبه : اسپری 150 میلی لیتر

تعداد در در ضخامت و volumising
فرم ها و حجم های معماری

بر اساس Purisilk مجسمه ساز حلقه و کنف. تعادل کامل بین کنترل و امنیت جوجه تیغی است که به علت پیچیده گیاهی غنی و فن آوری. متشکل از عوامل طبیعی پروتئین های کاتیونی از مورینگا و یک پلیمر تثبیت کننده ، قدرت و ساختار به فرفری فراهم می کند. Purisilk حجم می دهد و تعریف جنبش ، خروج از مو صدای زیر و انعطاف پذیر. هر محصول محافظت و کامل مدل سبک، تغییر شکل بافت مو و حفظ لمس طبیعی مو خوب نیاز به بدن و مو فرفری که نیاز به یک اثر سه بعدی کمک می کند. ضخامت و volumising متعلق به دامنه :
• VOLUME پرایمر
Volumizing برای مو خوب است، اثر حجم از ریشه بدون وزن آن را. برای مدت طولانی مو، اثر آغازگر ایجاد پایه مناسب که در آن به اعمال دیگر یک ظاهر طراحی شده ، افزایش مدت زمان و اثر بر روی مو.
ظرف : 150 میلی لیتر اسپری
• VOLUXIOUS اسپری مو
Volumizing اسپری مو و سرعت خشک شدن ، آسان برای حذف با یک مسواک زدن ساده است. نگه داشتن نور ، به حداکثر درخشش بدون وزن آن را.
در در در جعبه : اسپری 150 میلی لیتر

تعداد در در ایجاد و Texturise
مو محکم و مجسمه

بر اساس کنف (شاهدانه OIL SEED) ، به عنوان یکی از مهمترین و روغن های تغذیه ای و منبع کاملی از پروتئین است. این برگه حاوی 20 اسید آمینه از جمله 9 اسید آمینه ضروری است. غنی از ویتامین های A، B1 ، B2، B3 ، B6، C ، D، و E ، حاوی درصد بالایی از اسیدهای چرب ضروری ، غنی از امگا 6 و امگا 3. مرطوب کننده و خواص تهویه که مو الاستیک تر و آسان تر به شانه. هر محصول محافظت ، مدل ، شکافد و کامل سبک ، تبدیل هر رشته در راه حل های خلاقانه. ایجاد و Texturise متعلق به دامنه :
• OCEAN MIST
مواد معدنی و جلبک دریایی مبتنی بر اثر ساحل اسپری Texturizing استخراج هاوایی برای یک نگاه با امواج نرم، مورد علاقه و کمی ژولیده.
در در در جعبه : اسپری 150 میلی لیتر

X

privacy