INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


مواج - UP
مواج - UP - EMSIBETH - مو دائمی

Rate this product:


1 click

مواج - UP
EMSIBETH - مو دائمی


مواج - UP تعادل کامل بین مد و حجم در احترام گذاشتن ساختار مو می باشد. موهای براق و تنومند است ، با امواج و فر از حمایت مطلق و بدون تبدیل شدن به شکننده و یا آب از دست داده است، به عمل ترکیب پروتئین های مغز بامبو و گندم است که تقویت الیاف آن و به درخشش، حجم و قابلیت اداره

مواج تا شامل :
- 3 نوع مختلف از یادگیری :
- موج دار کردن 0 : سخت مو طبیعی ، سخت و قوی؛
- موج دار کردن 1 : مو طبیعی.
- موج دار کردن 2 : مو برای رنگ و درمان
-خنثی

مواج - UP FIX : مایع خنثی مناسب برای اتصال به هر فرمول موج دار کردن است. آسان به استفاده از آن برای استفاده آماده است و باید با آب رقیق شده است.
-مرخصی در تهویه

مواج - UP TONIC : A تهویه بدون شستشو که نفوذ به عمق ساختار موبه هیدراتاسیون ، مقاومت ، بدن و درخشش. UTRA نور سمان پس از دائمی ایده آل مقیاس است ، محافظت و تقویت الیاف مو با افزایش شانه و سبکی.

تعداد روش استفاده : شستن موهای خود را به طور کامل و پت با یک حوله. ادامه نصب از بیگودی به اندازه شما می خواهید. درخواست مواج - UP 0/1/2 CURLER به CURLER ، و اشباع به طور کامل. ترک در حدود 10-15 دقیقه. شستشو و کاملا با آب گرم. با چیز نرمی کسی را زدن یا نوازش کردن و در ادامه با استفاده از 120 میلی لیتر مواج UP FIX برای خنثی. ترک در دقیقه 8-10 و آبکشی شما کاملا. قبل از خشک کردن، درمان با موجی - UP TONIC را به شور و نشاط و کشش به مو.
در جعبه :
مواج - UP 0/1/2 : 250 بطری میلی لیتر،
مواج - UP FIX : بطری 500 میلی لیتر،
مواج - UP TONIC : 150 بطری میلی لیتر .

X

privacy