INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


آرایش مو قیچی
آرایش مو قیچی - CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI - قیچی مو

Rate this product:


0 click

آرایش مو قیچی
CO.IN. ARREDAMENTI PARRUCCHIERI - قیچی مو


قیچی یک ابزار کار ضروری برای آرایشگاه سبک ، به طوری که هیچ چیزی حاصل نشود، حتی در وام ، همکار و یا کارکنان.
غرور و افتخار از مقالات برخورد با CO.IN. ، برش شهاب سنگ طلا و جواهر ، فقط برای مواد که با آن ساخته شده است، بر اساس یک نوار شهاب سنگ ، که آن را گارانتی مادام العمر است: می توانید از تیغه بدون به خطر انداختن سایش و حفظ سیم طولانی برگزار شد خود را تیز میکنم.
همچنین در شکل منحصر به فرد خود ، برای مطالعه تعادل و ارگونومی استفاده ، برای به پایان رساندن در گلدار.
منحصر به فرد آن را از آن یک شی آرزو های حرفه ای و جمع می کند ، و باعث می شود آن را یک جایزه منحصر به فرد و معتبر در مسابقات بین المللی.

تعداد MATERIAL
ایده اولیه بود برای ایجاد یک منحصر به فرد، تقریبا جادویی ، کهارزش ذاتی به معنای همان اندازه مهم است نمادین ، از جمله به عنوان یک هدف ، پس از آن تنها برای سه هنرمند در جهان است که ارزش این جایزه را ثابت خواهد کرد که فکر ترکیب. بنابراین، شهاب سنگ طلا و جواهر برشی در 3 قطعه است که در آن ، به لطف مهارت متقلبان استاد ایتالیایی، فولاد گلدار کردن پیوست به این موضوع که از آسمان انجام شد. اقلام با ریشه های دور به عقب در زمان ، با همان مواد به عنوان شمشیر جعلی از شوالیه های باستانی ، اشیاء با ریشه های عمیق در فضا را در آغوش چون فویل فلزی یک شهاب سنگ است.

در دمشق DESIGN
شوالیه شمشیر خود بود و جعل خود را به روند کند و جادویی.
در دوردست دمشق، در زمان صلیبی ها و مسابقات ، سنت طولانی تفنگ ساز استاد به هنگام تولد به اشیاء از ارزش بسیار زیاد : آنها در فولاد گلدار ساخته شد
.شرح آن است که یک شمشیر ساخته شده از فولاد گلدار کردن می تواند سنگ برش، توان تا حدود یک مرد نورد و پشت را صاف ، بدون از دست دادن لبه برش.
ماده ای که آشتی دادن انعطاف پذیری و چقرمگی به علت جذب متفاوت از کربن، به طور عمده در لبه شمشیر متمرکز ، نگه داشتن هسته مرکزی آن نسبتا نرم است.
برای مدت زمان طولانی ، از سال 1300، وجود دارد هیچ خبری از این فرآیند بوده است ، به طوری که ما از دست دادن او سوگواری کردند ، اما به اشتباه.

تعداد LOCK BOX TOP مدل مو
بهترین حالت به طور خاص برای 3 قطعه طراحی شده شهاب سنگ قیچی طلا و جواهر. بلوک آلومینیومی به جای در لیزر صندلی های توخالی آن این آیتم منحصر به فرد.
برش TOP مدل مو ، در دو طرف جعبه، پایین بلوک و بالای درب ، آن را بهبود می بخشد براق / ساتن از مواد که در آن ساخته شده است.

X

privacy