INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


مو و بدن درمان - آرایشگاه بروکلین
مو و بدن درمان - آرایشگاه بروکلین - ARTWORK - محصول مرد رنگ

Rate this product:


0 click

مو و بدن درمان - آرایشگاه بروکلین
ARTWORK - محصول مرد رنگ


بروکلین BARBER SHOP - TRATTAMENTO CORPO E CAPELLI

تعداد BYنگاه - تعریف STYLE
مو و بدن SPORT

این تزکیه و پاک بدن و مو در حالی که احترام به فیزیولوژی پوست و مو است. احساس فوری طراوت در سراسر بدن ، که تنش را تسکین می دهد گسترش یافته است. پوست را نرم و باب روز و موهای براق و ابریشمی.

تعداد شاداب کننده مو PACK
پس از شامپو، ساخته شده از مولتی ویتامین مجتمع گیاهی ماسک ، نرمی می دهد و درخشش به مو. عصاره نعناع ، اکالیپتوس و اسب شاه بلوط ، علاقه مقوی و محرک برای مو و طراوت به پوست. احساس سرد فوری است.

تعداد PLATINUM شامپو
شامپو PLATINUM عمل تهویه خامه را به درخشش به رنگ خاکستری مو، سفید و یا ورزش. لکه های زرد ناخوشایند از بین می برد و بازیابی رنگ های پر جنب و جوش از فولاد و پلاتین. عمل پروتئین گندم و
Limnanthes آلبا کمک می کند تا برای تعمیر و محافظت از فیبر مو ، ترک مو کامل از بدن ، الاستیک و براق است.

تعداد MATT WAX
محبت موم برای مت به ایجاد هر نگاه ، تعریف شده و یا ژولیده. با تشکر از کره درخت روغن قلم ، جوجوبا نفت و آووکادو مرطوب ، محافظت ، تغذیه و شرایط. ایده آل به کنترل موهای شما، ثبات و نگه الاستیک.

تعداد HAIR مدلسازی WAX :
ایده آل برای شکل دادن به ، پرداخت، صاف کردن و تعریف سبک مرسوم، مد روز است. مجعد مو شما و یا بیش از حد بزرگ را بررسی کنید. می آید بازی با شامپو.

تعداد CREAM CONDITIONING نگاه WET
کرم مطبوع خیس شین که در برابر طولانی است. این برگه حاوی لانولین می کند ، حالت ارتجاعی و نرمی می دهد به مو. ایده آل برای ایجاد به نظر می رسد پردازش شده است.

تعداد حجاری HAIR GEL
Superbrillante به اضافه ژل نگه قوی، به مدل و برای تامین امنیت دراز مدت ، حتی به نظر می رسد خلاق ترین. این برگه حاوی الکل است ، چربی نیست. حفظ سطح مناسبی از هیدراتاسیون. با کرم های ضد آفتاب.

تعداد OIL NON HAIR FLUID OIL
پرداخت سیالات و اثر نرم شدن و مرطوب. بزرگ برای موهای خشک. این است که نه چرب و محافظت در برابر کم آبی ناشی از نور خورشید است.

X

privacy