INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


EXENCE آروماتراپی - اسانس
EXENCE آروماتراپی - اسانس - REVIVRE - درمان - مراقبت از مو

Rate this product:


0 click

EXENCE آروماتراپی - اسانس
REVIVRE - درمان - مراقبت از مو


هم افزایی از ماهیت اسانس خالص از گل ها و گیاهان

از ماهیت و خط جدید جستجو

Revivre متولد EXENCE آروماتراپی از محصولات حرفه ای برای حل لکه های پوست سر. فرمول طبیعی ، ایجاد شده با مراقبت و dermatologically تست شده است. آزمایشگاه های تحقیق و توسعه Revivre همیشه دقت کنید برای ایجاد فرمول موثر و لذت بخش برای استفاده است، در واقع درمان آروماتراپی EXENCE بهره برداری بسیاری از ویژگی های روغن های ضروری از بین بردن لکه و رهبری شما را از طریق سفر حسی از آرامش و صلح درونی

تعداد ضروری و روغن های REVIVRE
روغن های ضروری یک گنج کوچک از طبیعت. آنها در غلظت های بسیار پایین تولید و کنسانتره واقعی فضیلت. هر ترکیبی از روغن های ضروری Revivre به بهترین نتیجه در درمان پوست سر ، فراخوانی احساسات حسی لذت بخش ساخته شده است. ویتامین ها، عصاره های طبیعی و عناصر دیگر مولفه های کلیدی از خط Exence می باشد. امروز سورفاکتانت حتی ظریف. در شامپو روغن های ضروری در داخل tensiattivi جدید microencapsulated ، حفظ آنها را و آنها را تنها در طول برنامه در پوست دسترس است. آروماتراپی EXENCE : مجموعه ای از درمان ها که ارائه راه حل های مناسب با توجه به مشخصات مورد نیاز از مو را به پنج برنامه های مختلف تقسیم شده است.

تعداد سم زدایی برنامه EXENCE Aromatherpy
درمان شیرینی بی نهایت که عمیق پاک در پوست سر و دوباره به حالت تعادل مطلوب. اقدام بسیار موثر است که همچنین اجازه می دهد تا شما را به تقویت اثر دیگر برنامه های خاص آروماتراپی EXENCE.

تعداد SYNERGY DETOPLUS
کنسانتره گرانبها از روغن های ضروری با عمل تمیز کردن. به طور موثر را حذف تمام ناخالصی که کم کردن سرعت عملکرد طبیعی فولیکول مو از پوست سر. غلظت بالای عصاره های آن را به ابزار انتخابی در موارد ریزش مو سریع، تحرک و ضعیف و یا حساس شدن پوست سر باعث می شود.

تعداد DETOPLUS 1
همکاری با ارزش از روغن های ضروری که عمیق پاک پوست سر. این شل و بازیابی قابلیت ارتجاعی پوست، ترویج میکروسیرکولاسیون. به طور موثر مقابله ضعیف شدن ریشه، طولانی تر شدن فاز رشد مو.

تعداد شامپو DETOPLUS
شامپو ملایم ، SLES رایگان ، طراحی شده برای عمیقا پاک کردن پوست سر. همکاری ارزشمند ضروری و روغن های مواد طبیعی تضمینی موجود اقدام از پاک کننده و تغذیه از لامپ مو به طور موثر مقابله با تضعیف ریشه microdispersed.

تعداد DETOPLUS 2
همکاری با ارزش از روغن های ضروری که عمیق پاک پوست سر. این شل و بازیابی قابلیت ارتجاعی پوست، ترویج میکروسیرکولاسیون از مواد مغذی است. به طور موثر مقابله ضعیف شدن ریشه، طولانی تر شدن فاز رشد مو.

Related

آروماتراپی EXENCE - پوست حساس - REVIVRE
STRUCTA HIGH PREMIUM : ACTION MULTIFUNCTION - REVIVRE
HIGH PREMIUM STRUCTA - REVIVRE
آروماتراپی EXENCE - توازن - REVIVRE
آروماتراپی PROGRAM شوره سر در بزرگسالان - REVIVRE
REFRESH برنامه EXENCE مرطوب - REVIVRE
برنامه های غذایی آروماتراپی - REVIVRE
آبگرم آروماتراپی EXENCE - REVIVRE
ALTASTRUCTA HAIRCARE درمان - REVIVRE
ALTASTRUCTA HAIRCARE درمان - REVIVRE
وسیله ای برای حفاظت از تقویت EXENCE و پاییز - REVIVRE

X

privacy