INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


BIOCORALL
BIOCORALL - HANTESIS - درمان - مراقبت از مو

Rate this product:


3 click

BIOCORALL
HANTESIS - درمان - مراقبت از مو


بازسازی موهای آسیب دیده ، ساخته شده از جلبک قرمز

آزمایشگاه های تحقیقاتی

و توسعه Hantesis CORALL BIO - متولد : یک خط از محصولات برای بازسازی دائمی موهای آسیب دیده با شرایط آب و هوایی نامطلوب ، موادی مانند کلر یا بیش از حد تهاجمی درمان های شیمیایی ، رنگ آمیزی محصولات از روشن فوق العاده و یا سفید.
BIO - CORALL ، بر اساس قرمز جلبک ، آمینو کراتین ، Provitamin B ، ویتامین A و E ، انجامبازسازی به طور مستقیم به مو، که در آن آسیب غیر قابل جبرانی : در قشر
قرمز جلبک سرشار از ماده برای پوست و مو بسیار مرطوب است ، در بافت آن اسیدهای آمینه ، اوره، فروکتوز و ویتامین PP ، که به استحکام مو، نشاط، درخشش و نرمی، بازسازی آنها. Provitamin B تغذیه مو و آن را نرم، صاف و براق به عنوان ابریشم.
ویتامین A و E یک آنتی اکسیدانی برای مبارزه با رادیکال های آزاد ، عمل خود را از ضد پیری پوست نگه می دارد و موهای سالم و قوی. هیدرولیز کراتین ، که ماده ای شبیه به کراتین طبیعی ، به ارمغان می آورد تغذیه ، نرمی ، قدرت و درخشش به تمام مو.

تعداد K- CORAL شامپو
بر اساس K- شامپو - CORAL جلبک ریف، شامپو برای بازسازی کل موهای آسیب دیده توسط درمان های شیمیایی بیش از حد پرخاشگرانه است. غنی از آمینو اسید کراتین ، طرفدار ویتامین B ، ویتامین A و E ، انجامبازسازی دائمی و آنتی اکسیدان ، مانع از پیری پوست و ساقه.
روش در استفاده از اطلاعات : درخواست مقدار مورد نیاز به مرطوب مو و به آرامی ماساژ دهید. شستشو و تکرار در صورت لزوم. در ادامه با استفاده از نفت و یا مرجانی دوباره سازنده.
بسته به اطلاعات : 250 میلی لیتر بطری

OIL به RE سازنده
OIL RE سازنده یک روغن غنی از ویتامین ها ، مواد جلبک ریف و آنتی اکسیدان ها است که مبارزه با رادیکال های آزاد و جلوگیری از پیری از ساقه است. همچنین تقویت ساختار کراتین مو ، آنها را به قدرت ، بدن و نشاط می دهد.
روش در استفاده از اطلاعات : پس از شامپو کردن با K- مرجانی شامپو ، پخش
طول RE سازنده ILO و راهنمایی، به آرامی ماساژ مناطق به درمان می شود. ترک در برای 5-10 دقیقه. شستشو و کاملا با آب گرم.
بسته به اطلاعات : 150 میلی لیتر بطری

MASK در CORAL جلبک
جلبک دریایی ریف، MASK CORAL جلبک ماسک مغذی برای بازسازی کل موهای آسیب دیده توسط درمان های شیمیایی بیش از حد پرخاشگرانه است. این میوه سرشار از مواد مربوط به کراتین طبیعی، ویتامین های B ، A و E ، که بازسازی ساختار داخلی از مو و یک آنتی اکسیدان ، پیشگیری از پیری پوست و مو است.
روش در استفاده از اطلاعات : پس از شامپو کردن با K- مرجانی ، آب اضافی توسط بلات با یک حوله. درخواست مقدار مورد نیاز از MASK CORAL جلبک ها، پوشش و با یک کلاه پلاستیکی و سپس دوباره با یک حوله. اجازه می دهد تا برای 5-10 دقیقه خیس خوردن. شستشو و کاملا با آب گرم.
بسته به اطلاعات : 150 میلی لیتر لوله

در SILK قطره
SILK قطره تهویه پیچیده، تغذیه ، روشن و ادجوانت ، در پیشگیری از تقسیم به پایان می رسد مفید است.
روش در استفاده از اطلاعات : توزیع 2-3 قطره از محصول بر روی نوک انگشتان و تقاضای خود را به طول و به پایان می رسد. استفاده در مو مرطوب یا خشک.
بسته به اطلاعات : 30 میلی لیتر ویال تلگراف

از درخشان MIST
درخشان MISTلهستانی اسپری گاز که به لطف مواد تشکیل دهنده فعال آن ، می دهد نرمی مو وزیبایی ظریف ، از بین بردن الکتریسیته ساکن.
روش در استفاده از اطلاعات : اسپری طور مستقیم بر روی مو از فاصله 25-30 سانتی متر از مو
بسته های : گاز بطری اسپری 150 میلی لیتر

Related

3ACTION - HANTESIS
EUDERMIQUE - با عصاره های گیاه شناسی - HANTESIS
EUDERMIQUE : درمان نگهدارنده و پیشگیری از گسل SKIN MIN - HANTESIS
EUDERMIQUE - HANTESIS
EUDERMIQUE : HAIR رشد کمک به درمان - HANTESIS
EUDERMIQUE : درمان برای پوست های حساس و مو - HANTESIS
EUDERMIQUE : درمان برای پیشگیری از ریزش مو - HANTESIS
EUDERMIQUE : درمان FOR گسل OF THE SKIN - HANTESIS
Freerange - HANTESIS
SLEEK و مجعد - HANTESIS
NIRHAJ - HANTESIS

X

privacy