INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


چرخه حیاتی
چرخه حیاتی - EUGENE PERMA - درمان - مراقبت از مو

Rate this product:


1 click

چرخه حیاتی
EUGENE PERMA - درمان - مراقبت از مو


چرخه حیاتی
اتحاد کامل میان علم و طبیعت در خدمت زیبایی مو.
ویژگی ها:
• مواد طبیعی در حالی که حفظ زیبایی اثر favours;
• نه استفاده از مواد اولیه با منشاء جانوری;
• از پارابنها است;
• dermatologically آزمایش شده است.
هر بخش از خط شامل ماده فعال طبیعی مرتبط با یک عنصر فعال tecnologico , ایجاد شده توسط
آزمایشگاه Eugene Perma در پاریس.

LISSANT دو TERMOPROTETTIVO
درمان بهترین فروشنده حیاتی چرخه صاف

مواد تشکیل دهنده فعال از خط طبیعی Gallica روزا معروف برای نرم شدن آن است , که استخراج شده از گل سرخ آلی. عنصر فعال tecnologico است Lustreplex , باعث می شود که موهای براق, را برابر و ضد رطوبت و ضد ژوليدگی آسان.
نتایج جستجو: فیبر را در همان سطح بدن محافظت می کند. تسهیل استفاده از قلم مو در حالی که خشک است. جعد و شکن گیسو را کاهش می دهد. محافظت از سشوار اتو مو و پرخاشگری است.
بسته بندی: بطری با نازل اسپری 150 میلی لیتر.

روغن زیتون آلی با شاخه سرخ
موهای نازک و عادی

بزرگترین الهام بخش چرخه حیاتی است که توسط چند عمل نمایندگی , ایجاد شده توسط تلفیقی از یک مایع با روغن مو. Ecocert خبره آلی نفت استخراج در اندونزی توسط یک گیاه گرمسیری در حال سقوط Moluccana سرشار از ویتامین است ابراهيم خشک روغن از مشخصات منحصر به فرد حسی: غیر چرب , نفوذ به سرعت, پایان نرم مو و غیر چسبنده است. روغن حاصل از زنجیره تولید مسئول محیط زیست , مربوط به جامعه محلی. روغن گل سرخ ترش است که دارای خواص آنتی اکسیدانی دارای اثر تسکین دهنده و مرطوب خواص و نرمی انعطاف پذیری و براق مو را بهبود می بخشد همچنین شامل. ویتامین P داخل نقش قوی مویرگی اقدام حفاظتی در پاسخ به نیازهای طبیعی برای مو خوب است. در نهایت، امگا 3 اسیدهای چرب ضروری نیست خلاصه شده توسط بدن , که کمک به حفظ رطوبت مو و محافظت در برابر اثرات پیری با توجه به خواص احیا کننده است.
نتایج جستجو: بازسازی و تعمیرات فیبر مو. نرم و مرطوب و خشک کردن و شیک کمک می کند. تقویت می کند. می دهد درخشش مو. مو محافظت از اشعه ماوراء بنفش و UVB و تهاجمات خارجی توسط گرمای ناشی از سشوار و صفحات.
بسته بندی: بطری با نازل اسپری 150 میلی لیتر.

X

privacy