INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


ضروری است
ضروری است - EUGENE PERMA - درمان - مراقبت از مو

Rate this product:


1 click

ضروری است
EUGENE PERMA - درمان - مراقبت از مو


محققان Eugene Perma را شناسایی کرده اند منابع مختلف از عدم تعادل مو و آیین های استادانه درست شده از زیبایی های سفارشی , برای پاسخ به نیازهای خاص از هر نوع. با ESSENTIEL Eugene Perma Professionnel است
پژوهش در خدمات انرژی و زنده دلی مو است و با دقت بالا درمان با مواد تشکیل دهنده فعال جدید را ارائه می دهد.
مزایای استفاده: هر محصول به عنوان فشار, اولین بار, درک برای درمان است که نفوذ به عمق مو یا الیاف پوست سر را خاموش اقدام از مواد تشکیل دهنده فعال , در برخورد با یک موضوع خاص در عمق و احساس پر بودن می دهد. تمام محصولات تست شده dermatologically است.
ESSENTIEL درمان ارائه یک خط برای هر نیاز موها یا پوست سر , هر کدام با یک تکنولوژی هسته های مختلف و رنگ مرجع مختلف. متعلق به طیف وسیعی از مو اشاره NUTRIGENESSE حساس و فوق حساس.

شامپو NUTRIGENESSE
موهای خشک و حساس بهترین فروشنده ESSENTIEL

Ceramidik پیچیده , Mimetic بر اساس سرامیدها, بازگرداندن تعادل چربي مو با عرضه مناسب چربی ضروری است. تعمیرات آسیب الیاف بتن چربی , جلوگیری از شکستگی مو و عود پایان تقسیم می شود. مو هم در طول جوانی را. کاملا untangled احیا و دیگر در قسمت , خشکی, مبتلا است. شامپو تغذیه و بازسازى فیبر مو است به یک اثر صاف بر روی پوست برای l, azione Ceramidik پیچیده.
نتایج جستجو: خوردها نقش و بازسازى فیبر. کمک به حل کردن مو. نرمی و روشنایی می دهد.
بسته بندی: flacon 250 و 1000 میلی لیتر.

روغن برای درمان بدن و مو
باید haves ESSENTIEL

روغن درمان لحظه ای واقعی از لذت به دور مو و کل بدن است. آیین لوکس است که بازیابی موهای براق و نرمی فوق العاده است. روغن خواص استثنایی است. بافت غیر چرب نشان می دهد همه زیبایی مو و تغذیه فیبر های عمیق خود را.
نتایج جستجو: نفوذ بلافاصله به مو. تقویت و تجدید حیات است. تغذیه در عمق.
بسته بندی: بطری 100 میلی لیتر.

X

privacy