INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


STEM -C
STEM -C - EMMEDICIOTTO - درمان - مراقبت از مو

Rate this product:


3 click

STEM -C
EMMEDICIOTTO - درمان - مراقبت از مو


درمان کمکی

سلول های بنیادی گیاه فعال

بر اساس
انگور
شامپو در STEM -C
STEM -C سقوط شامپو پاک مو و پوست سر. این است که در سلول فعال ساقه گیاه انگور که پوست محافظت از تحریک ، اغلب حاضر در پائیز است.
روش های استفاده : درخواست شامپو برای موهای خیس ، به آرامی بحالت تعلیق دراوردن ، شستشو و تکرار و آن را به مدت 5 دقیقه. پس از آن، شستشو را با دفت و درخواست لوسیون قبل STEM -C. اقدام به خشک.
بسته به اطلاعات : 250 میلی لیتر لوله

در STEM -C ویال
سقوط ویال STEM -C با استفاده از این فن آوری از انگور فعال سلول های بنیادی گیاه ، که در رادیکال های آزاد با اهدا یک لامپ مویرگی سالم و جوان تر عمل می کنند.
محتوای Follucusan عمل می کند به طور مستقیم در لامپ مو ، و آن را بیشتر و محکم به طوری که تزریق خون میکروسیرکولاسیون تغذیه مناسب برای لامپ مو. این است که با استفاده از ویال STEM -C ، که به همین دلیل مهم است که به پیروی از شرایط توصیه می شود استفاده از Emmediciotto برای دریافت نتایج عالی با زمان کمتر چه اتفاقی می افتد. در همان زمان ، با این حال ، ما باید قوانین را از بدن را دنبال کنید: ویتامین زمانی که بدن نیاز آنها مهم است. دنبال درمان روزانه برای یک زمان خاص. این فرمول خوبی برای بدن است و نتایج بسیار خوبی برای مو، همین دلیل است که آزمایشگاه های Emmediciotto توصیه به پیروی از سیستم نرم افزار برای نتایج سریع و موثر در هر دو از سقوط و در فاز پیشگیرانه در مرحله پوست سر انرژی زا.
روش در استفاده از اطلاعات : پس از شستن مو با STEM -C ضد مو شامپو از دست دادن ، درخواست آمپول STEM -C ، جدا کردن مو را با انگشتان خود و درخواست آن را به طور مستقیم در ریشه. فشار کمی با انگشتان دست خود را در مد دایره ای بر روی پوست سر ، تا که برای انجام یک ماساژ شیاتسو. نکات:
1) در مورد مو قابل توجهی بهتر است برای استفاده از هر روز برای حدود یک ماه.
2) برای جلوگیری از ریزش مو توصیه می شود حداقل 3 بار در هفته.
3 درجه) برای مو خسته شده ، نازک و شکننده ، توصیه می کنیم با استفاده از حداقل 2 بار در هفته برای مدت طولانی (بزرگ برای دادن انرژی به مو و پوست سر).
بسته به اطلاعات : 10 میلی لیتر ویال ، جعبه 8 عدد

Related

SUN CARE - EMMEDICIOTTO
درمان های خاص - EMMEDICIOTTO
13 LINE شفا EMMEDICIOTTO - EMMEDICIOTTO

X

privacy