INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


13 LINE شفا EMMEDICIOTTO
13 LINE شفا EMMEDICIOTTO - EMMEDICIOTTO - درمان - مراقبت از مو

Rate this product:


3 click

13 LINE شفا EMMEDICIOTTO
EMMEDICIOTTO - درمان - مراقبت از مو


درمان بسیار زیبایی طراحی شده برای بازگرداندن سلامت مو، برای کسانی که استرس و عوامل محیطی بسیار موثر است، همچنین ایده آل پس از تابستان ، وقتی که خورشید و هوا نمک پژمرده اند و تضعیف ساختار مو. با یک تحفه مطلق : پاییز ویال درمانی و پیشگیرانه اسپری شامپو می تواند در بدون گاز ، سیستم انتقال نوآورانه، به ثبت رساند و با موفقیت فوق العاده ای است که اجازه می دهد تا به ساده راه از نرم افزار قرار می گیرند: یک حرکت بسیار ساده است، که به نزدیک نیازهای آرایشگری و مشتریان خود ، در حالی که احترام به محیط زیست است.

تعداد 13 CLEANING ANTI - HAIR لوسیون دست دادن اطلاعات
پاک کننده لوسیون با عصاره های گیاهی که حاوی یک عامل رشد برای تحریک مویرگی. این بهبود کیفیت زیبایی از مو و پوست سر ، آن را به آرامی پاک و invigorates فولیکول مو. به ویژه مناسب برای پوست سر چرب ، شوره و ناخالص.
در نحوه استفاده از آن : بعد از اسپری مو مرطوب برای 13 بار 13 پاک کننده ANTI - HAIR لوسیون دست دادن به طور مستقیم بر روی مو و ماساژ کاملا. شستشو و تکرار یک برنامه دوم. ترک در حدود سیزده دقیقه و آبکشی کنید.
در جعبه : 125 بطری میلی لیتر.

تعداد 13 انرژی ANTI - HAIR لوسیون دست دادن اطلاعات
لوسیون درمان متمرکز برای درمان ریزش مو، بر اساس عصاره های گیاهی، حاوی یک عامل رشد ؟ است که باعث تحریک فعالیت های مویرگی. B5 provitamin و ویتامین E ضد پیری، به تاخیر انداختن روند از دست دادن و بهبود سلامت کلی از مو. اسپری در 13 نقطه و ماساژ با مراقبت.
در نحوه استفاده از اطلاعات : پس از شستن مو با لوسیون ضد hairloss 13 پاک کننده ، درخواست 13 انرژی ANTI - HAIR لوسیون دست دادن، جدا کردن مو را با انگشتان خود و اسپری 13 بار به طور مستقیم بر روی ریشه ، یک کمی فشار با انگشتان دست خود را در مد دایره ای بر روی پوست سر ، تا که برای انجام یک ماساژ شیاتسو. پیشنهادات: 1 در مورد مو قابل توجه است توصیه به استفاده از هر روز برای حدود یک ماه است. 2 درجه برای جلوگیری از ریزش مو توصیه استفاده از حداقل 3 بار در هفته. 3 درجه برای مو خسته شده ، نازک و شکننده توصیه می شود استفاده از حداقل دو بار در هفته برای مدت طولانی است.
در جعبه : 75 بطری میلی لیتر .

Related

SUN CARE - EMMEDICIOTTO
STEM -C - EMMEDICIOTTO
درمان های خاص - EMMEDICIOTTO

X

privacy