INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


PHYSIA سیستم های پیچیده
PHYSIA سیستم های پیچیده - DEMERAL - درمان - مراقبت از مو

Rate this product:


1 click

PHYSIA سیستم های پیچیده
DEMERAL - درمان - مراقبت از مو


اسانس گرانبها بر انگیختن سیستم درمان پوست سر با محتوای بالای حرفه ای. است مناسب برای مبارزه با و کاهش هر گونه نازک شدن در محل (حاد) , در فاز پیشگیرانه که در آن استعداد برای ریزش مو وجود دارد: مکانیزم مشخصه از عملیات جریان و جریان , اقدام این با , فوق العاده, مناسب برای درمان مشکلات از دست دادن مو تابوت بدون در نظر گرفتن رابطه جنسی باعث می شود, به سمت مردانه آنهایی که تحت کنترل.

راه حل های آلفا
ویژگی های: منطقه tossinica-فعال سازی Microcirculation decongestion حمایت و تقویت دیواره مویرگ. اثر جریان: لوسیون بهبود تجارت بین فولیکول و مایعات اطراف کمک می کند تا حذف مواد زائد سلولی و افزایش منابع غذايی به ماتریس فولیکولار. شامل اسانس با زدودن سموم (لیمو و اوکالیپتوس) به منظور ترویج decongestion پوست سر (فلفل قرمز و دارچین) به حمایت تغذیه ای تبادل اطلاعات بین سلول ها و بافت های تسکین دهنده و محافظ است مواد به بهینه سازی و ساده کردن قابلیت های کشتی. بدون مواد نگهدارنده.
بسته بندی: شیشه 30 میلی لیتر بطری. ù

اینترفاز عایق شامپو
ویژگی های: بدن (بدون SLS یا SLES)-تغذیه و آسان شانه به پوست سر خود را تمیز کردن مو. فرمول آرام رایگان سورفكتانتهاي تهاجمی و احترام از pH فیزیولوژیک پوست سر است. اثر تغذیه ارائه شده توسط پروتئین شیر ساقه نرم و آسان به شانه می سازد. با استفاده از روغن نعناع ضروری برای تحریک آن شناخته شده است و روغن درخت چای موثر است تصفیه است مشخصات در موارد ریزش مو بیش از حد ایده آل پاک کننده.
بسته بندی: 100 میلی لیتر بطری با اعمال نازل.

راه حل امگا
برای خاص: تقویت شعر خود را تمیز کردن دیوارها و طراوت-5-آلفا-ردوکتاز مدولاسیون. اثر رواناب: لوسیون پررنگ اثر , پس از شامپو تنظیم گردش خون و نگه داشتن آن را کارآمد منطقه آماده به شرایط تغذیه فولیکول مو.
بسته بندی: شیشه 30 میلی لیتر بطری.

Related

AGE PHYSIA NOVA - DEMERAL
PHYSIA Mimik - DEMERAL
اسانس PHYSIA - DEMERAL
PHYSIA خط OE ضد شوره سر - DEMERAL
PHYSIA OE-سم زدایی آنلاین - DEMERAL
خط PHYSIA حرکتی راه رفتن ENERGISING - DEMERAL
خط PHYSIA OE تسکین دهنده - DEMERAL
خط PHYSIA حرکتی راه رفتن عادی - DEMERAL
KYNETIK ENJOIL تغذیه کننده اکسیر - DEMERAL

X

privacy