INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


اسانس PHYSIA
اسانس PHYSIA - DEMERAL - درمان - مراقبت از مو

Rate this product:


0 click

اسانس PHYSIA
DEMERAL - درمان - مراقبت از مو


PHYSIA فضائل از روغن های ضروری

PHYSIA خط در سال 2004 با هدف ترویج یک راه جدید برای درک محصولات برای tricologico استفاده حرفه ای تاسیس شد. محصولات با کیفیت است که ریشه در احترام و استفاده آگاهانه از مواد خام که طبیعت همیشه به ما می دهد در بر داشت :عشق و شور و کمک ضروری از دانش علمی پیشرفته اند به آنچه که برای بسیاری هنوز هم غیر قابل دسترس منجر شد. کیفیت است که DEMERAL تحت فشار قرار دادند برای درمان به ظاهر از PHYSIAبه عنوان ادای احترام به طبقه بالا که شایسته یک لباس حداقل به عنوان با ارزش به عنوان آنها حاویساخته شده از مواد قابل بازیافت و سازگار با محیط زیست سازگار است.

NO ALCOHOL. NO SLS. NO SLES است
الکل اتیلیکسدیم لوریل اتر سولفات (SLES) و سدیم لوریل سولفات (SLS) مواد تهاجمی برای پوست هستند کهpH طبیعی فیزیولوژیکی ساخت پوست قطعا تمیز را تغییر دهیداما خشکاز دفاع طبیعی خود و درمانده در برابر تجاوز از عوامل خارجی محروم. دیگر آثار منسوب به این مواد عبارتند از: سوزش چشم و پوستتاخیر در بهبودی زخمآلودگی از بدن ما و محیط زیست است. همه محصولات در PHYSIA خطاحترام به رفاه از بدن ما و محیط زیستاین آیتم استفاده کنید اما استفاده از مواد پاک کننده برای ریشه طبیعی ظریف. چرا پاک می کند آسیب بیشتری به این معنی نیستبه لطف استفاده از روغن های ضروری است.

اسانس : آنها چه هستند
؟اصول معطر می باشدمجتمع های طبیعی از مولکول ساخته شده توسط گیاهان با استفاده از انرژی خورشیدی و در حال حاضر به صورت قطرات کوچک در برگدر گلبرگ گلدر پوست این میوهدر رزیندر چوب. مواد طبیعی بسیار قدرتمندبا نفوذ بالا و اثرات به راحتی قابل اثباتاسانس شامل در آنها فعال است که در آن انرژی نور خورشید و فرآیندهای تجدید. مشکل از پردازش و مقدار زیادی از مواد گیاهی مورد نیاز (فکر می کنم که برای گرفتن یک قطره از اسانس گل سرخ به آن سی گل طول می کشد)که این روغن های گیاهی طلا با ارزش کهبرای قرن هاطبیعت همچنان به ما خواهد داد. با اعمال نفوذ خواص اسانسانرژی : خط PHYSIA است در چند اقدامات خاص که هر یک از آنها را دارد متمرکز شده استزدودن سمومضد شوره سرعادیآرامش بخش. برای استفاده در خانه و یا در یک مؤسسه.

Related

AGE PHYSIA NOVA - DEMERAL
PHYSIA Mimik - DEMERAL
PHYSIA خط OE ضد شوره سر - DEMERAL
PHYSIA OE-سم زدایی آنلاین - DEMERAL
خط PHYSIA حرکتی راه رفتن ENERGISING - DEMERAL
خط PHYSIA OE تسکین دهنده - DEMERAL
خط PHYSIA حرکتی راه رفتن عادی - DEMERAL
PHYSIA سیستم های پیچیده - DEMERAL
KYNETIK ENJOIL تغذیه کننده اکسیر - DEMERAL

X