INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


COLORDESIGN : HAIRDESIGN
COLORDESIGN : HAIRDESIGN - COLOR DESIGN - درمان - مراقبت از مو

Rate this product:


1 click

COLORDESIGN : HAIRDESIGN
COLOR DESIGN - درمان - مراقبت از مو


بازسازی

تعداد • LINE بازسازی
سرامید A2 و کراتین
ارائه موهای آسیب دیده و شکننده مکمل های آمینو قادر سازه به بازسازی ساختار طبیعی خود را ، به جای ترکیبات به علت درمان های فنی ویژه از دست داد. خط ترکیب محصول شما اجازه می دهد برای به دست آوردن نتایج قابل مشاهده از برنامه اول است.

تعداد شامپو بازسازی
مواد تشکیل دهنده فعال خاص از این محصول، کراتین و سرامید A2 ، ارائه اسیدهای آمینه ساختاری جدید به مو ، آنها را بلافاصله نرم، براق و آسان به شانه.
در جعبه : 300 بطری میلی لیتر.

در بازسازی MASK
این خط فعال ترین محصول غنی شده با کراتین و سرامید A2 است. علاوه بر بازسازی موهای آسیب دیده و یا ضعیف ، باعث می شود که میله مقدار زیادی از اسید آمینه های ساختاری و اعمال بسیار مرطوب کننده و نرم کننده هر دو در مو و پوست سر. در پایان درمان، موها نرم و ابریشمی خواهد بود.
در جعبه : لوله 200 و 500 میلی لیتر شیشه

تعداد OIL بازسازی
این حامل ناب از مواد تشکیل دهنده فعال ، restituitivi و مرطوب کننده است. این محافظت می کند هر دو هر دو مو در پوست سر ، مو حمل حفاظت بسیار بالا حمام آفتاب و سولاریوم ، محل عمل حفاظتی از درمان های فنی پوست سر، مانند رنگ آمیزی و دائمی است. برطرف کننده گره مو بزرگ ، به کرم بازسازی تشدید حفاظت و بازسازی مو اضافه شده است.
در جعبه : 10 میلی لیتر ویال در یک بسته 12 عدد. و 300 بطری میلی لیتر.

تعداد موس BRAN تغذیه کننده و مرطوب کننده
با پروتئین بالا در آن از سبوس طبیعی، مرطوب و revitalizes درمان مو. همچنین می تواند به مخلوط اضافه شود به رنگ یا دائم ، برای محافظت از موهای خود را و آن را نرم و انعطاف پذیر در حالی که پردازنده. این فرموله شده است به rehydrate و حل کردن مو، کار می کند به عنوان یک ترک در تهویه محافظت از مو با پروتئین های آن است.
در جعبه : 250 بطری میلی لیتر .

X

privacy