INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


دکتر نخست
دکتر نخست - NOVISOFT - آرایش مو لوازم جانبی

Rate this product:


0 click

دکتر نخست
NOVISOFT - آرایش مو لوازم جانبی


نرم افزار اول برای حرفه ای پزشکی و سلامت

تعداد طراحی شده برای حرفه ای پزشکی و سلامت
دکتر اول یک نرم افزار طراحی شده برای مدیریت در مراکز پزشکی و فعالیت های بهداشت حرفه ای مورد مطالعه قرار گرفته است. با مدیریت ساده آن شما قادر به مدیریت چرخه فعالیت های مربوط به بیمار و به تمام خواسته های کار و مدیریت از مطالعه است.
دکتر نخست اجازه می دهد تا پزشکان به سازمان کامل از وقت خود را ، به لطف مدیریت بیماران / مشتریان جامع و یکپارچه را به برنامه ریزی متمرکز از قرار ملاقات ها، همه چیز همیشه بر روی صفحه نمایش قابل مشاهده و تنظیم و یا تغییر یک قرار ملاقات ضربه محکم و ناگهانی است. <برزیلی />برای هر رجیستری بیمار / مشتری شما می توانید وصل کنید و به هر نوع مستندات (Word، پی دی اف ، و غیره) و تصاویر مراجعه کنید.

نخست دکتر البته می توان در شبکه نصب شده و در نتیجه می تواند به طور همزمان از مکان های مختلف (توسط پزشکان ، توسط وزیر امور خارجه، و غیره) استفاده می شود. ، شما می توانید تعداد نامحدودی از پزشکان هر یک با شماره های مترقی خود را از مدیریت اسناد مالیاتی. نخست دکتر نیز ادغام تمام قابلیت های خاص برای ارسال پیام های متنی و یا ایمیل به بیماران / مشتریان به یادآوری قرار ملاقات و یا هر نوع دیگری از هشدار دهنده.

Related

نخست زیبایی و سلامتی - NOVISOFT
POS نخست / خرده فروشی - NOVISOFT
اول مو - NOVISOFT

X

privacy