INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


مهندسی EXAGON
مهندسی EXAGON - EXAGON ENGINEERING - آرایش مو لوازم جانبی

Rate this product:


0 click

مهندسی EXAGON
EXAGON ENGINEERING - آرایش مو لوازم جانبی


نرم افزار مدیریت

در دنیای در حال تغییر ابزار سنتی سالن آرايشگري یا زیبایی است نه به اندازه کافی نمی شود. متخصص مد مو به طور فزاینده آگاهانه و خواستار مورد نیاز برای اختصاص داده شده , درمان سفارشی تبلیغات و تخصص است که تنها فن آوری بالا را تضمین کند. Exagon راه حل های طراحی مهندسی با هدف رشد بین المللی , نرم افزار برای ساده کردن و بهبود رابطه پزشک با مشتریان خود را با وفاداری مشتری دلگرم کننده است. مهندسی Exagon فراهم می کند ابزار استفاده آسان و شهودی , ایجاد شده برای مدیریت نمایشگاه و طراحی اجازه می دهد تا حرفه ای به تمرکز صرفا بر توانایی خود را برای جلب رضایت مشتریان. برای این مهندسی Exagon به عنوان یک شریک بهترین شرکت ها در صنعت رایانه انتخاب می شد. Exagon مهندسی نرم افزار مورد استفاده در سالن 6000 فقط در ایتالیا و به 18 زبان ترجمه شده برای سالن 18000 است که استفاده از آن در سایر نقاط جهان.

EXAGON تماس مدیریت
نرم افزار مدیریت صفحه نمایش لمسی: از مدیریت پول نقد که شخصی , تبلیغات, صورتحساب و غیره.
EXAGON TRICOLOGY
با استفاده از برش لبه ابزار به مشتری نشان دادن ضعف های پوست و مو.
EXAGON سالن طراح
طراحی داخلی: برای رسم نقشه سالن و اجازه دهید شما از یک کاتالوگ از صدها تن از محصولات ایجاد مبلمان ایده آل خود را انتخاب کنید.
EXAGON رنگ خلق و خوی
نرم افزار خاص برای سلمان , برای مشاوره تصویر و پژوهش سبک مناسب برای مشتری است.
EXAGON 4MOBILE
با لمس ساده انگشت خود را بر روی صفحه نمایش شما می توانید مدیریت همه توابع که تا به تازگی یک کامپیوتر مورد نیاز. Exagon مهندسی تکنولوژی بهینه سازی نرم افزار خود را برای گوشی های هوشمند و اندیشه قرص , . با لمس ساده انگشت خود را بر روی صفحه نمایش شما می توانید مدیریت همه توابع که تا به تازگی یک کامپیوتر مورد نیاز. جمع و جور , کابل, سهولت استفاده: مهندسی Exagon ساده کل مدیریت سالن آزادی به افراط در خالص کار سبک می روم.

X

privacy