INTERCOIFFURE MONDIAL Paris

CERCO-OFFRO: 1000 Opportunita' & Occasioni

.
2019
کاتولوگ جهانی محصولات و لوازم جانبی برای آرایشگری حرفه ای


فارسی

Thanks
for your vote 👍

X


FLY X2
FLY X2 - BABYLISS PRO - آرایش مو لوازم جانبی

Rate this product:


1 click

FLY X2
BABYLISS PRO - آرایش مو لوازم جانبی


صاف کننده حرفه ای

FLY X2 توسط کیفیت و عملکرد فراری، و همچنین برتری های فن آوری از BaBylissPRO الهام گرفته است. این لوکس گیر مو حرفه ای با MaxLife تکنولوژی موتور عملکرد استثنایی PRO ، و سیستم فوق العاده سریع با برش منحصر به فرد مجهز شده است. موتور را با کربن سنتی که تماسی پایان می رسد تا موثر بر عمر دستگاه مجهز شده است. هنگامی که زغال سنگ مصرف می شود، موتور کار متوقف می شود. BaBylissPRO ™ زغال از بین برده است و آنها را با 4 آهنرباهای خاکی کمیاب بسیار قدرتمند جایگزین شده است. این پیشرفت فن آوری اجازه می دهد تا شما را به طراحی موتورهای سبک تر و با دوام تر (تا 10000 ساعت). MaxLife PRO موتور بسیار سبک تر از موتور استاندارد و با 2 یاطاقان ¬ های توپ که سطح ارتعاش تا حد زیادی کاهش مجهز شده است.

تیغه X- گرفتن یک تیغه ثابت با پوشش تیتانیوم، فولاد چاقو متحرک با محتوای بالای کربن، ارائه می دهد که اثر برش دو برابر بیشتر از مرحله اول ، یک فرکانس قطع است 6300 جنبش در تیغه دقیقه است.

FLY X2 نیز ارائه می دهد 32 ترکیبات ممکن از برش ارتفاع.

ظرفیت باتری

لیتیوم پلیمر بالا اجازه می دهد موتور به با یک نیروی ثابت ، قدرت بالا و گشتاور کار ، حصول اطمینان از حداکثر کارایی، نیز تضمین استقلال استثنایی از 3 ساعت از عمل (بدون اتصال به برق و بدون شارژ) به دست آمده با زمان اولیه شارژ فوق سریع 3 ساعت

در نتیجه

FLY X2 پس انداز ، راحتی، سبکی و ارگونومی تضمین می کند.

Related

CLIPPER PROFESSIONAL - FX672E - BABYLISS PRO
FLIP'N TRIMM - FX37E - BABYLISS PRO
ROLLERS سرامیک PROFESSIONAL - BABYLISS PRO

X

privacy