elenco Aziende - HOME PAGE -

AXENIA COLORANDA
< SOCO BACK

Toon on Tone - Juuksed - SOCO


AXENIA COLORANDA
värvimine ilma ammoniaagi anti- vananemist omadused
   +39 0331 1706328
Download PDF

           Toote näinud Visits: 102704 korda

offer/price
The best on the market / Il meglio del mercato
from the factory

AXENIA COLORANDA
värvimine ilma ammoniaagi anti- vananemist omadused

Uus süsteem professionaalne värvimine ilma ammoniaak etendusedhämmastav : see hõlmab kuni 80 % valged juuksed heledamaks 1-2 tooni võrra heledam ja heledam esile ja annabloomuliku juuksevärvi. Täielik puudumine ammoniaak muudab AXENIA COLORANDA sobib kõikidele juuksetüüpidele ja eriti naiste, noorte ja kliendid, kes on stressis juustele ja peanahale.
Selle eksklusiivne valem on rikastatud vananemisvastased toimeained nagukontsentreeritud ekstrakti veini anti- vabad radikaalid, mis neutraliseerivad ja noorendava juuksed ja väljavõte mahla Bamboo niisutav ja toitev.
Eriline tekstuur vedelas geel,juuksuri võimaldab hõlpsat toote turustamise ja õige kogus värvi pigmendid ja toimeainete kogu struktuuri juuksed. Juuksed on tugevdatud ja elujõudu, valgustatudere värv.
Shades saadaval 26 tooni jagatud peredele : NATURAL GOLDEN, tubaka-, vask, punane, lilla ja mahagon. Tooni valiti tooni ja toonid truuoksüdatsiooni juuksevärvi Axenia Lab kogumine, et võimaldada kliendile hooldust vahelteenus jamuu.
AXENIA COLORANDA suudab täita kõik tehnilised nõuded juuksur oma unikaalse tasakaalustaja 6 % kreem, delikaatselt lõhnastatud Grape Spina.
meetodi kasutamine : segamisvahekorra 01:01 vedelik värvi AXENIA COLORANDA oma tasakaalustaja 6 %. Paigaldus aega 30 minutit.
pakett : 60 ml pudel puhul 3 tk + tasakaalustuspingi 1000 ml pudel

KULDNE
teemant mõju
Uus tehniline teenistus ilma ammoniaak ja ilma värvained onmolekulide kontsentratsioon valgustav, et vaid 5 minutit annab sära ja läige looduslike ja värvitud juuksed. Ilu ravi, et sügavalt toidab ja tugevdab juukseid tuim, elutu ja säbruline.

meetodi kasutamine :
- Poleerimiseks mõju, segada 1:1 Axenia oksüdeerija KULDNE 10 vol. Shutter 5.
- Sest kergendada mõjuloomulik alus, segada 1:2 tasakaalustaja KULDNE 6 %. Time 5-10.
box : 60 ml pudel puhul 3 tk

itenesfrdeptruarhybebgcazhcsdaeletfafigaglhihrhuidiwjakoltlvmkmsmtnlnoplroskslsqsvthtltrukvi
contact us
Contattaci Subito
Newsletter
Gossip e News
Beauty Bazar
GLOBENews
E-commerce
Globelife TV - Internet television
Hairfashion Gallery
Beauty News
Hair cafe
Marketing
Hair Collection