.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


SYSTEM LUNEX
SYSTEM LUNEX - KEMON - Vlasy bělidla

Rate this product:


5 click

SYSTEM LUNEX
KEMON - Vlasy bělidla


SISTEMA LUNEX

systém zabarvení kalibrován pro bezpečné a profesionální odpověď na všechny potřeby osvětlením, které se vyskytují uvnitř haly. Systém se skládá z :

- LUNEX LIGHT
Chcete-li číst zesvětlení až o 2 tóny. Jeho složky vyvíjetprogresivní zesvětlení reflexy a vyhnout se horké stranu. Jemná bělicí akce zanechává vlasy lesklé, měkké a zvládnutelné.
box : lahví 90 a 180 ml

- LUNEX DECAP SUPER
Odbarvování pudřenku vyrobené z rostlinných olejů modrý pigment s vysokou bělící sílu, bez zápachu, snadno míchat a použití. Non -volatile, non - nafouklý, nemá křída. Vhodné pro osvětlení Classic 5 až 6 tónů a pro moření.
box : 400 g jar

- LUNEX ULTRA
Super zesvětlující krém s heřmánkovým extraktem, změkčovadla, modrého pigmentu, směsi rostlinných olejů. Zesvětlení až o 7 stupňů, je jemný na pokožku a vlasy, se sníženými emisemi amoniaku :. Vhodný pro všechny techniky, příjemná ovocná vůně
box : sáčků po 15 ml v krabici 40 ks

- LUNEX KROMAKLIN
Moření prostředek pro barevné kosmetiky oxidaci. Snižuje umělé barevné pigmenty, aniž by došlo k poškození přírodních pigmentů a je ideální nástroj pro odstranění barvu aniž by se tím k poškození vlasové struktury.
box : 50 ml lahvička