.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


VÝKON TECH
VÝKON TECH - FARMAGAN - Vlasy bělidla

Rate this product:


1 click

VÝKON TECH
FARMAGAN - Vlasy bělidla


BĚLENÍ CREAM

Whitener krém na vlasy vysoké zesvětlení moci. Textura směsi nám umožňuje vyvíjet techniky pracovat rychleji a bezpečněji.
způsob použití : před použitím, manipulovat obálku na tenké výrobku. Poměr ředění : 1:02 Pozor : mix do non - kovové nádoby. Oxidanty použít: READY výkon OXY 10 - 20 - 30 - 40 svazků, podle uvážení kadeřníka na základě provedeného posouzení. Rychlost závěrky : až 45 minut v závislosti na vyhodnocení kadeřníka. Doporučuje se pro bělení a moření příliš blízko k pokožce. Ideální pro osvětlení techniky na přírodní nebo barvené vlasy, zejména nestrukturovaných.
box :. trubka 40 gr a 250 gr obálka

BĚLENÍ POWDER
Kompaktní a vysoce bělení výkon. Správně ve směsi s oxidačním emulze poskytuje krém vhodný pro všechny techniky.
způsob použití : poměr ředění : 1:02. Pozor : mix do non - kovové nádoby. Oxidanty použít: READY výkon OXY 10 - 20 - 30 - 40 svazků, podle uvážení kadeřníka na základě provedeného posouzení. Rychlosti závěrky : 15-60 minut v závislosti na vyhodnocení kadeřníka. Doporučeno pro silné bělení přírodních vlasů a silný, moření hluboké barvy srsti není příliš citlivý na účesy a barvy s velmi tmavým pozadím.
box :. 20 g tuba a sklenice 500 g

BĚLENÍ POWDER BLUE bez amoniaku
Bez amoniaku bělicí prášek na vlasy, a to zejména v pořádku a kompaktní. Umožňuje vynikající výsledky bělení. Respektuje strukturu vlasů.
způsob použití : poměr ředění : 1:02. Mix v non - kovové nádoby. Oxidanty použít: READY výkon OXY 10 - 20 - 30 - 40 svazků, podle uvážení kadeřníka na základě provedeného posouzení. Rychlosti závěrky : 15-60 minut v závislosti na vyhodnocení kadeřníka. Doporučuje se pro bělení barvené vlasy, poškozené a velmi jemná. Skvělé pro mytí a moření moření světla.
box :. 20 g tuba a jar 500 gr

Related