.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


BLUE DECO POWDER - WHITE DECO POWDER
BLUE DECO POWDER - WHITE DECO POWDER - EXTREMO - Vlasy bělidla

Rate this product:


2 click

BLUE DECO POWDER - WHITE DECO POWDER
EXTREMO - Vlasy bělidla


krása účes

DECO POWDER BLUE jebělící prášek modrý kompaktní posílena opatření k dosažení dokonalé blond s maximálním osvětlením. Pracuje s maximální bezpečnosti a všestrannosti. Ideální pro svícení rychlé a silné až 7 odstínech pro přírodní nebo barvené vlasy. Formule Ultra - kompaktní, nevytváří prach účinky při přípravě a vyhnout se vdechování vzdušných částic. Obsahuje zvlhčující aktivní složky, které zachovávají zdraví vlasů. Vzorec pro modré pigmenty s anti- žluté akci je vhodný zejména pro techniky pruhy nebo upozorňuje na vzduchu nebo chráněných (fólií).

DECO bílý prášek jebělící prášek bílý prášek formulace s jeho těžký non -volatile, plná vysoce kvalitních surovin a pigmentů modro- fialové, výnosy vynikající bělení s jakákoli technika (pruhy, zbarvení, spálení od slunce, atd.). maximální respekt na vlasy, zabraňuje barvu mění oranžovo- žluté.

způsob použití : , vhodné rukavice, přistoupit k této směsi v dobře větraném prostoru, nalít do nekovové misky a přidejte požadovanou dávku v malých dávkáchoxidační emulze, až se dostanete konzistenci žádoucí. Důkladně promíchejte s oxidačním činidlem na 10-20-30 a 40 objemových se směšovacím poměrem 01:02
box : sklenice 500 g .