.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


PIKANTNÍ BARVY
PIKANTNÍ BARVY - EMSIBETH - Tone on Tone - vlasy

Rate this product:


1 click

PIKANTNÍ BARVY
EMSIBETH - Tone on Tone - vlasy


Semi permanentní barva bez amoniaku a kyseliny pH

Semi permanentní barva kosmetické bez amoniaku a oxidanty Baobab olejem a Gel červených řas. Zaručuje dlouhou životnost ultra světlé barvy zdravější vlasy a chráněny. PIKANTNÍ barva je barva ideální kyselé pH pro barvené vlasy odbarvené nebo přírodní. Lesklé vlasy a vytváří živé barvy je ideální pro barvení vlasů nebo k vytvoření odvážné barevné detaily. Až 15 výplachu. Kyselé pH zavírá váhy umožňuje vlasy vlákno tak, aby odrážel světlo. Barevný systém je založen na principech fyziky prostřednictvím magnetické přitažlivosti: částice jsou přitahovány ke kladně nabité barviva (+) (-), zaručující dokonalé vlasy barevné výsledky.

odstíny: 13 různých odstínů všech mixable uspokojit všechny potřeby, barvy: žlutá COPACABANA; ČERVENÝ PLAYA FLAMENCA; BLUE SHARK BAY; ORANŽOVÝ COSTA DEL SOL; WAIKIKI ZELENÁ; PURPLE VENICE BEACH; FUCHSIE MAYA BAY; TYRKYSOVÉ POBŘEŽÍ COSTA SMERALDA. BÍLÝ PORTOFINO; SPECIÁLNÍ bílé PORTO FINO (ta je zvláštní zbarvení: smícháním s jinými barvami barvy pastelové odstíny lze získat pikantní různé intenzity).

návod k použití: šampon a ručník suché vlasy ručníkem 'použít pikantní barvu štětcem pomocí rukavice, pozor, aby skvrna na kůži 10 až 15 minut' odejít od závislosti na požadovanou barevnou intenzitu. To není vydělat nějaké konečné "šampon, po kterým emulzi s teplou vodou na pár minut" máchání do vody vede jasně.

balení: lahve 125 ml.