.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


BAREV.EFEKT
BAREV.EFEKT - CHENICE - Tone on Tone - vlasy

Rate this product:


0 click

BAREV.EFEKT
CHENICE - Tone on Tone - vlasy


tón v tónu barvy bez amoniaku v dlouhodobém horizontu

tón v tónu jeodpověď na všechny potřeby :přírodní vlasy, aby se zákazníci na barvy na první šedé vlasy na krytí přirozeně. Výsledky : živé barvy a světlé. Vlasy hedvábné a lesklé s přírodními barvami a brilantní. Nepřítomnost amoniaku snižuje riziko respirační alergie a minimalizovat citlivost pokožky.
BAREV.EFEKT se doporučuje na pokrytí nákladů na první bílé vlasy s maximální jednotnosti barvy, lesk a měkkost. Úvahy intenzivní a brilantní dlouhotrvající. Výrobek je obohacen o inovativní nosič agenti jsou schopni udržet aktivní barvu v průběhu přípravy a výrazně zvýšit pronikání molekul barviva a majetku uvnitř vlasového vlákna. Nosné prostředky stabilizaci barvy do vlasů zvýšení odolnosti vůči praní a zvyšuje jas a intenzitu barvení.
BAREV.EFEKT je výsledkem dokonalé rovnováze mezi základní klimatizace a vysoce kvalitní pigmenty, které vykazují vysoký stupeň čistoty. Formule obohacená o vysoce kosmetické Yogurtene a medem, aby všechny živiny potřebné k namontujte vlasu a aby vaše vlasy silné, jemné a krásné. Med také chrání citlivou pokožku, zatímco rychlost závěrky a poskytuje vynikající hydrataci.
způsob použití : a důkladně se promíchá v nekovové misce nebo v šejkru respektovat poměr mezi 1-2 (50 ml tón v tónu + 100ml Aktivní roztoku). Aplikujte na suché, nemyté vlasy.
Doba instalace 20 až 25 minuty Aplikujtepo barvu udržujte v barvě
box : 60 ml tuba .

Related