.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


DEKOTTO
DEKOTTO - CHARME & BEAUTY - Tone on Tone - vlasy

Rate this product:


0 click

DEKOTTO
CHARME & BEAUTY - Tone on Tone - vlasy


barva ochrana direct- UVA - UVB

Chrání a prodlužuje jas a intenzitu barev. Nanáší se na přírodní vlasy, zajišťuje lesk a jemná refl.
. - ZPRACOVÁNÍ POST - barva: vylepšit a dát ocenění ještě více zřejmé, intenzivní a lesklý odraz
- ÚDRŽBA zacházení BARVY : zachovat v průběhu času, včetně barvení služby adalší, vzhled zdravé, vitální vlasy
.. - REFLECTIONS KOREKCE LÉČBA SIDE : Aby bylo možné změnit neočekávaný výsledek získaný z výkonu DIY, jednat o změně ukázalo špatné nebo správné reflexy, které jsou nedostatečné
- Léčba ran a SUN pruhy : vytvářet nové hry světla a barevného tónování tak, že nejprve obnovit síly, pevnost a extrémní jas pramenů využívaných. Skvělé pro tonalizzazioni a odstranění nevzhledných klasických efektů získaných s bělidlem.
- Přírodní vlas LÉČBA : Pro ty, kteří jsou skeptičtí o světě profesionálního barvení a chceme přistupovat s opatrností, pro ty, kteří chtějí zažít dočasné změny v jejich image, pro ty, kteří nechtějí, aby minimálně změnit přirozenou strukturu vlasů, ale chcete zvýšit vlastnosti, pro ty, kteří nechtějí vázat na službu, která vyžaduje kontinuitu v čase, DEKOTTO je perfektní produkt díky svým vlastnostem zcela ztratit přehled o jeho použití po pouhých 3/5 umytí.
- Bílé vlasy ZPRACOVÁNÍ :, aby vyhovovaly potřebám těch, kteří nemají rádibarva šedá vlasy a chcete pokrýt bez jednání chemicky a pro ty, kteří naopak, prostě chtějí zvýšit jas, aniž by se změnila refl. Výrobek je schopen jednat cíleně.
odstíny 8 brilantní odstíny, jak být v módě : černá, hnědá intenzivní fialové červená, hnědá, zlato, měď, FIRE RED, SILVER.
box : 200 ml tuba .

Related

MĚKKÁ BAREVNÁ - CHARME & BEAUTY
MĚKKÝ BAREVNÝ VÁŠEŇ - CHARME & BEAUTY
KRYT PIGMENTY - CHARME & BEAUTY