.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


BIO
BIO - RAYWELL - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


0 click

BIO
RAYWELL - Léčba - Péče o vlasy


žádné Parabeni - bez SLS

Je vysoce výkonný Trichologické linie s zelené kosmetika bez Laurethsulfát sodný a bez parabenů, čímž výrobky tvoří to dokonale kompatibilní s kůží a vlasy. Nové výrobky obsahují přírodní japonské kamélie (Tsubaki), který zanechává vlasy lesklé a měkké, přírodní polyfenoly s vysokou antioxidační síly (proti volné radikály), kožní abnormality a specifických přírodních aktivních látek. Aktivní složky v polyfenoly zeleného čaje přírodní léčba ženy spadají (stimuluje opětovný růst a bojuje od škodlivé účinky volných radikálů), přírodní olej z japonské Camelia Tsubaki (lesklé vlasy), křížové propojené kyselina hyaluronová rozšířené vydání tablety (AIDS v obnovu kožních buněk). Účinné látky: přírodní polyfenoly ze zelené kávy člověka padání (stimuluje opětovný růst a chrání pokožku před vnějším vlivům), přírodní olej z japonské kamélie (lesklé vlasy), Bio PROLIN (akcelerátor metabolických procesů).

ACT LOTION – Camellia
Skin Activator krém

Aktivace krém pomáhá zlepšit funkce mikro oběh, okysličování a připravuje vlasy pro lepší absorpci prevence pádu výživný krém.
návod k použití: naneste po umytí, jen kůži c/a 5 ml výrobku; Počkejte několik minut a aplikovat prevence pádu lahvičky. Neoplachujte.
balení: láhev s rozprašovačem 100 ml.

• PODZIM prevence léčba žena TEA-čaj šampon
Patří prevence léčba šampón s kosmetickým zelená žena. Obsahuje zelený čaj, KAMÉLIOVÝ olej a kyselina hyaluronová. Stimuluje opětovný růst vlasů, pomáhá v obnovu buněk a vyhlazuje vlasy.
balení: láhve 250 a 1000 ml.

ČAJ čaj
Ženské vlasy ztráta prevence léčba krém vyvinutý s zelené kosmetika obsahuje zelený čaj, Japanese Camellia olej, křížové propojené kyselina hyaluronová uvolňováním. Stimuluje růst vlasů, pomáhá obnovu buněk, poskytuje potravu do vlasové cibulky.
návod k použití: distribuovat obsah lahvičky na pokožku hlavy čisté, kůže kropenaté pomalá masáž s prsty, dokud se zcela vstřebá. Aplikovat 2 lahvičky za týden za první 3 týdny, pak 1 lahvička za týden až do dokončení balíčku.
Balení: 10 ml lahvičky krabička 10 KS.

• PODZIM prevence léčba mužské CAFA šampon káva
Prevence padání šampón s kosmetickým zelený muž obsahuje zelené kávy, KAMÉLIOVÝ olej a Bio prolin. Stimuluje opětovný růst vlasů, bojuje proti tvorbě volných radikálů a lesklé vlasy.
balení: láhve 250 ml a 1000 ml.

CAFA LOTION-káva
CAFA-bez parabenů

Vlasy ztráta prevence léčba krém vyvinutý s kosmetickým zelený muž. Obsahuje zelené kávy, Japanese Camellia olej Bio prolin. Chod stimuluje mikrocirkulaci, podporuje růst vlasů, pomáhá obnovu buněk, poskytuje potravu do vlasové cibulky.
návod k použití: distribuovat obsah lahvičky na pokožku hlavy čisté, kůže kropenaté pomalá masáž s prsty, dokud se zcela vstřebá. Aplikovat 2 lahvičky za týden za první 3 týdny, pak 1 lahvička za týden až do dokončení balíčku.
Balení: 10 ml lahvičky krabička 10 KS.

Related

RAYWELL PO BAREVNÉ ARGAN E KERATINA - RAYWELL
BIO HYDRATAČNÍ KŮŽI A SUCHÉ VLASY - RAYWELL
BIO-NORMALIZACE VYROVNÁVÁNÍ LÉČBU - RAYWELL
EXFOLIAČNÍ BIOLOGICKÉ LÉČBY - RAYWELL
BIO-JEMNÉ A KŘEHKÉ VLASY VOLUMIZING LÉČBA - RAYWELL
ČASTÉ MYTÍ BIO - RAYWELL
BIO - FYTO oleje e tře - RAYWELL
BIO - 2 fáze e AMLY olej - RAYWELL
ROVNÁNÍ BIOLOGICKÉ LÉČBY - RAYWELL
RAYWELL BIO PLEX - RAYWELL
BOTOX HAIRGOLD - RAYWELL
DESET V JEDNOM - RAYWELL
RYCHLÉ VLASY - RAYWELL