.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


LINE SENSITIVE SKIN
LINE SENSITIVE SKIN - OPTIMA-COSMEDI - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


1 click

LINE SENSITIVE SKIN
OPTIMA-COSMEDI - Léčba - Péče o vlasy


ochrana a hydratace

Zvláštní podmínky vlasové pokožky, jako je seboroická dermatitida, může způsobit vážné podráždění a svědění, což vede k nepohodlí a odlupování. Tato specifická produktová řada je obohacena o směs přírodních složek, jako je například olej z řepky, bisabolol, glycerin a ricinového oleje, které pracují společně, aby okamžitou úlevu díky efektivní anti- dráždivé, anti - - pobuřující a anti- bakteriální.

SENSITIVE SKIN SHAMPOO
Šampon jemně uklidňující k léčbě citlivou pleť trpí seboroická dermatitida, podráždění, svědění a odlupování. Jemně zklidňuje a hydratuje pokožku hlavy, takže vlasy světlo, hydratované a lesklé.
balení :. láhve 250 a 1000 ml

SENSITIVE SKIN MASK
Zklidňující maska ​​formulovány tak, aby hydratují a zklidňují citlivou pokožku. Pomáhá zlepšit pevnost a pružnostvlasů je udržení jemné a hydratované.
způsob použití :. po umytí šamponem naneste na mokré vlasy a vlasovou pokožku
balení :. 150 ml tuba

SENSITIVE SKIN LOTION
Lotion navržen tak, aby úlevu citlivé pleti, podrážděnou, svědění spojené s seboroická dermatitida. Jemně zklidňuje a obnovuje správnou rovnováhu vlhkosti.
způsob použití : nanáší na kůži se zvláštním důrazem na podrážděné oblasti. Šířit jemně a rovnoměrně. Nepoužívejte opláchněte. Pro maximální výsledky aplikovat i několikrátdenně.
balení :. láhev 75ml

Related

LINE REKONSTRUKCE - OPTIMA-COSMEDI
OPTIMA - linka lupům - OPTIMA-COSMEDI
OPTIMA - jemné vlasy linka - OPTIMA-COSMEDI
OPTIMA - kontrolní linie na podzim - OPTIMA-COSMEDI