.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


LINE DÉLKY NYCECARE
LINE DÉLKY NYCECARE - NYCE - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


0 click

LINE DÉLKY NYCECARE
NYCE - Léčba - Péče o vlasy


LINEA NYCECARE DÉLKY

SOUL : Volumizing léčby pro jemné vlasy
SOUL SHAMPOO

Jeho složení na bázi přírodních tenzidů jemné, jemné čistí pokožku hlavy a vlasy, poskytuje intenzivní zážitek pohody. Gumové Rhizobian, přírodní cukr amoře Satin, dát vlasy pro hydrataci, tělo a objemu.
Balení: 250 ml láhev.

SOUL THERAPY
Odprvní aplikace dává na jemné vlasy, suché a vzpurné platnostnový a intenzivní. Marine Collagen regeneruje strukturu, takže vlasy světlé a čisté.
Balení: 150 ml láhev.

INTENSIVE : hydratační ošetření pro suché vlasy
Intenzivní šampon

Díky své mírné povrchově aktivní látky jemně čistí, vyživuje suché vlasy a obnovit přirozenou vlhkost. Směs olejů bavlny a rýže poskytuje pružnost a lesk. Myrhovníku regeneruje a hedvábné proteiny jemně restrukturalizovat vlasy.
Balení :. 250 ml a 1000

intenzivní terapii -intenzivní hydratační ošetření
Obnovuje přirozenou vlhkost na suché vlasy a pružnost. Moře Saténové a hedvábné proteiny hydratují a jemně na vlasy díky směsi olejů bohatých vlhkosti znovu získat zcela restrukturalizovat, tělo, lesk a měkkost.
Balení :. 150 ml a 1000

INTENZIVNÍ MULTICARE - Multifunkční maska ​​
Hydratovat tělo a vlasy a jemně odstraňuje make- up pokožku obličeje. Formule na bázi Sea Satin, rýže olej, bavlna olej a hedvábné proteiny hluboce hydratuje vlasy a pokožku, dává jas, pružnost a mimořádnou hedvábný efekt.
Balení :. 150 ml

SENSUAL : barevné ošetření, kosmetické údržbu
SENSUAL SHAMPOO

Díky jemné přírodní povrchově aktivní látky, jemně čistí pokožku a barvu vlasů a udržuje při životě v průběhu času, chrání vlasy před agresivním působení vnějších činitelů. Sea Satin a výtažek z propolisu, aby objem, výživu a vitalitu.
Balení :. 250 ml a 1000

SENSUAL TERAPIE - intenzivní léčba
Sea Satin a unikátní směs vzácných olejů chrání vlasy před stárnutím a působením UV záření,restrukturalizovat od kořínků ke konečkům a učinit z něj mimořádně pružné, lesklé a hedvábné.
Balení :. 150 ml a 1000

Related

LINE COLOR - NYCE
LINE EVITA - NYCE
LINE HAIRSILK - NYCE
LINE TREATMENT MOISTURIZING NYCECARE - NYCE