.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


Suchá pokožka LÉČBA
Suchá pokožka LÉČBA - MOROCCANOIL - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


0 click

Suchá pokožka LÉČBA
MOROCCANOIL - Léčba - Péče o vlasy


Trattamento Cuoio CAPELLUTO SECCO

Dry Scalp léčba pracuje na obnovení nerovnováhy pokožky hlavy, zmírňuje podráždění a oživit své vlasy. Tento lehký, ale soustředil vzorec obsahuje arganový olej je bohatý na antioxidanty a olejů z levandule a pelargónie, a proniká hluboko do zklidňují pokožku hlavy a dát okamžitou úlevu na podráždění, suchost a svědění. Měřítka se snižuje, krevní oběh zlepšuje a vaše vlasy využívat výhod vitalitu a lesk.

způsob použití : rozdělit vlasy na čtyři stejné části. Aplikujte 3 až 6 kapek ošetření na hlavě, v každé sekci. Masírovat pokožku hlavy konečky prstů. Nechte máčet po dobu 5-10 minut. Hřeben. Opláchněte. Omyjte šampon a kondicionér MOROCCANOIL ® je vhodný pro potřeby jejich vlasů. Chcete-li spustit, spustit týdenní léčbu, čímž se snižuje frekvenci, když se situace zlepšuje.

Dry Scalp Léčba je ideální pro citlivou pokožku hlavy barvení. Jeho použití se doporučuje před barvením s cílem chránit pokožku hlavy a úlevě od svědění. Tato úprava také poskytuje úlevu pokožce hlavy pod napětím při odstraňování prodloužení.