.
2019
World katalog produktů a příslušenství pro profesionální kadeřníkyThanks
for your vote 👍

X


SYNERGICARE-INSTANT SMOOTH
SYNERGICARE-INSTANT SMOOTH - ITELY - Léčba - Péče o vlasy

Rate this product:


1 click

SYNERGICARE-INSTANT SMOOTH
ITELY - Léčba - Péče o vlasy


léčba pro kudrnaté vlasy

Itely výzkumné laboratoře vyvinuly exkluzivní ošetření speciálně věnované péči o vlnité a nepoddajné vlasy. Od první aplikace můžete vidět výsledky: vlasy ukázněnější "kompaktní a snadno se rozčesávají. INSTANT hladké je rituál pohody dostat hedvábné vlasy je dokonale hladká a mimořádně chytrý. Produkty SYNERGICARE INSTANT hladké svědčit, to nemůže být dokonalé harmonie mezi přírodou a technologií jsou všechno striktně Sles Free. Absence natrium-lauryl-sulfát je detergent, který často způsobuje podráždění ' snižuje agresivita šampon na pokožku hlavy a vlasy je respektování jeho přírodní krásy. Všechny kolekce SYNERGICARE je "opravdu" povrchově aktivní látky systém extrémně mírná a kůže kompatibilní. Bez parabenů a formaldehydu "Instantní hladké zajišťuje bezpečnější používání" zejména pro ty, kteří mají citlivou pokožku. Použití konzervačních přísad k poslední generaci dermální výplň, low dopad snižuje riziko nežádoucí kožní reakce jako svědění podráždění a zarudnutí. Všechny výrobky SYNERGICARE jsou bez syntetických barev: barva hotového výrobku je výsledkem mísení přírodní aktivní látky bez přídavku jiných barviv. Konečně všechny produkty jsou dermatologicky testovány zaručit a respektovat konečnému spotřebiteli.

VYHLAZUJÍCÍ ŠAMPON
Síran zdarma šampon pro kudrnaté a nepoddajné. Jeho bohaté vzorec provádí jemné čistící akce "respektuje hydrolipidický film, který obaluje vlasové vlákno a s exkluzivní aktivní principy dává vlasům lepší hydrataci a zplihlé.
balení: lahve 250 a 1000 ml.
.
VYHLAZUJÍCÍ MASKA
Nutri vyhlazování léčba pro kudrnaté a vzpurný. Vysoce kondicionéry z této bohaté zábal obklopují hydratační a revitalizační vlasová vlákna. Usnadňuje ovládání zacuchání, zanechává vlasy hebké a velmi učenlivý k brankovišti. Jeho akce chrání před prvky a vlhkosti dává úžasný lesk. Vlasy jsou dokonale stabilizuje měkké "lehké" a mimořádně hladký a disciplinovaný.
balení: lahví 200 a 1000 ml.

INSTANTNÍ HLADKÉ SÉRUM
Vyhlazující sérum vysoce termo-hydratační krém pro suché, krepaté vlasy. Hluboce Vyživuje vlasy a trvalé akce ultra smoothing "zanechává vlasy hedvábně zapalovač a disciplinovaní.
balení: láhev 150 ml.

VLHKOST VZDUCHU ZÁTKOU
Vlhkost klesne konkrétní ideály pro kudrnaté a vzpurný. Zaručuje úplnou kontrolu nad zacuchání a ochranu proti vlhkosti a vnějším vlivům. Výsledek: dokonale hladké lesklé vlasy, která je měkká na dotek a lesklý efekt.
balení: lahvička 50 ml.

UŽ ŽÁDNÉ KREPATĚNÍ
Speciální Stěrková termoaktivní vysoce hydratační tekutin kudrnaté a nepoddajné vlasy. Chrání proti teplu a usnadňuje vyhlazení s vysoušečem vlasů a deskou "zanechává vlasy hebké a disciplinovaný.
balení: 75 ml lahvička s dávkovačem.

Related

PRO KOLORISTA CON HYALU COLORPLEX - ITELY
REAKCE SYNERGICARE-ENERGIE - ITELY
SYNERGICARE-SUN EMOCE - ITELY
SYNERGICARE-OKAMŽITÁ OPRAVA - ITELY
SYNERGICARE-BARVA XTEND - ITELY
SYNERGICARE-SEBUM BALANCE - ITELY
OBRANA SYNERGICARE-LUPY - ITELY
SYNERGICARE-PERFEKTNÍ LOKNY - ITELY